Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01408
Естетично складений Lizard King вразить красою кожного "Шрумера". Початківець ботанік зможе споглядати, як коричневі примордії перетворюються на очах і змінюють своє забарвлення.
Показать все Свернуть

Lizard King

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Сubensis Lizard King
Вирощування:
любить суміші розкладеного дерева і кінського гною
Ефект:
високодуховні переживання, яскрава візуалізація веде до екстазу
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Lizard King

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Lizard King або «Король Ящірок» - ще одна перлина нашої колекції. Штам був випадково знайдений дослідником мікології Анандом. Історія знахідки, як і більшості представників сімейства кубенсіс, оповита ланцюжком «щасливих випадковостей». У той час як рука етноботаніка тягнулася за мексиканським грибом, він випадково виявив раніше не бачений екземпляр.

Культура виростала на суміші розкладеного дерева і кінського гною. Деревина не є поширеним субстратом для розвитку кубенсісов, але цей стрейн спокійно може охопити суміш з деревної тирси.

Опис зовнішнього вигляду Psilocybe Сubensis Lizard King

Естетично складений Lizard King вразить красою кожного "Шрумера". Початківець ботанік зможе споглядати, як коричневі примордії перетворюються на очах і змінюють своє забарвлення. Перлинна біла ніжка, виблискує срібними відтінками, виростає до 15 сантиметрів.

Вуаль повністю спадає до моменту дозрівання і із зябер сиплються пурпурно-коричневі суперечки. М'якоть біла, але буквально через кілька секунд починає набувати голубувато-зеленого забарвлення. Ніжки рівні і лише зрідка закручуються в «змійку».

Капелюшок має колоколообразний вид в дитинстві і поступово перетворюється в півсферу до моменту дозрівання. Колір парасольки мінливий. У ранньому віці має темно коричнево-кремове забарвлення, а до моменту випуску спори набуває більш світлі тони. Розмір коливається від 25 до 60 мм.

«Королівська ящірка» відрізняється рясним «викидом» спори, тому підприємливий етноботанік зможе зробити спорові відбитки псилоцибінових грибів.

Походження стрейна Psilocybe Сubensis Lizard King

Штам був знайдений поблизу кордону Мексики. Дуже часто кубенсіси називають на честь містечка, в якому вони знайдені. По всій видимості, поруч з місцем зростання Psilocybe cubensis Lizard King дослідник Ананд побачив велику ящірку.

Субстрат для міцелію Psilocybe Сubensis Lizard King

Стрейн прекрасно освоює зерно. В якості поживної основи використовують пшеницю, овес, жито, гречку, рисові коржі, а також канарки. Більш досвідчені мікологи отримають чудовий результат, вирощуючи культуру на соломі або гною травоїдних тварин.

Вихід готового продукту Psilocybe Сubensis Lizard King

Заповзятливий гровер може розраховувати на 250-300 г. сирих грибних тіл з літра міцелію. Залежно від умов культивації, а також від субстрату, результати можуть бути вище. Багато етноботаників готують спеціальні живильні суміші на основі кави, вермикуліту, рисової муки, кокосового волокна і соломи. У них міститься багато поживних речовин і гриби в буквальному сенсі ростуть як на дріжджах.

Температура колонізації і плодоношення Psilocybe Сubensis Lizard King

Міцелій повністю охоплює зерно за 8-16 днів при температурі + 28-30 градусів за Цельсієм. Невелике відхилення до +25 не зупинить колонізацію, але при + 15-17 градусів за Цельсієм грибниця може уповільнити розвиток або зовсім припинити його.

Для вирішення «температурної проблеми» багато етноботанків використовують спеціальний термо-килимок. Плодоносить стрейн при + 23-26.

Ефект Psilocybe Сubensis Lizard King

«Я творю життя в таких формах, про які ти і помислити не можеш» (Слова і Знаки Творця. Знак Любові до всього живого)»

Psilocybe Cubensis Lizard King представник мексиканських ентеогенов, а значить мандрівника чекає подорож по нескінченним Мирам Всесвіту. Психонавт може зустріти різні форми життя за межами сприйняття, а також почути як «говорить Всесвіт».

Шукачі духовного зможуть знайти гідних вчителів, які розкриють їм Таємниці Всесвіту, повідають про неймовірні можливості свідомості і відчинять двері в світ Духа.

Ефекти Psilocybe Cubensis Lizard King наступають плавно, але впевнено. Після прийому відвару загострюються всі почуття сприйняття. Світло стає більш насиченим, а звуки затягуються в тривале відлуння. Від дотиків до предметів виникає «бачення наскрізь», а жар внизу живота починає розливатися по всьому тілу вогнем життєвої сили. Тріп яскравий і насичений. Час втрачає свій сенс, як і простір.

Мандрівник, який шукає відповідей в площині матеріального, знайде підказки і усуне всі перешкоди на шляху до бажаної мети. Тріп триває 4 години. Як правило, вихід відбувається поступово і м'яко.

У нашому магазині можна купити спорові відбитки псилоцибінових грибів найпоширеніших і високопсіхоактивних стрейнів.