Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01407
Спостерігати за ростом і розвитком грибних тіл - одне задоволення. Для першої хвилі характерні грибні тіла висотою 12-17 сантиметрів. Ніжки мають золотистий відтінок і гладку поверхню.
Показать все Свернуть

Amazonian

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocibe Сubensis Amazonian
Вирощування:
продуктивно поглинає будь-який наданий йому субстрат, а швидкість колонізації здивує навіть досвідченого "Шрумера"
Ефект:
високодуховні переживання
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Amazonian

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Amazonian - прекрасна можливість без зайвих зусиль виростити магічні гриби. З штамом «Amazonian» впорається навіть початківець гровер, оскільки для культивації не буде потрібно надприродних умов і пристосувань. Стрейн продуктивно поглинає будь-який наданий йому субстрат, а швидкість колонізації здивує навіть досвідченого "Шрумера".

Довідка! Дуже важливо на кожному етапі роботи дотримуватися максимальної стерильності. Чистота в приміщенні і стерильні інструменти - гарантія здорового субстрату і відмінного врожаю.

Опис зовнішнього вигляду Amazonian

Спостерігати за ростом і розвитком грибних тіл - одне задоволення. Для першої хвилі характерні грибні тіла висотою 12-17 сантиметрів. Ніжки мають золотистий відтінок і гладку поверхню. На 1,5-2 сантиметри вгору від грибниці стебло покрите білим пухом. До моменту дозрівання на стовбур опадає мембранне кільце кремового кольору. Здобуваючи пилоподібний коричнево-фіолетовий відтінок, «спідничка» інформує міколога про готовність до харвесту.

Капелюшок гладкий, напівсферичний і на момент дозрівання загинає свої краї вгору. Його діаметр варіюється від 3 до 7 сантиметрів, але розмір ковпачків другої хвилі досягає 10-12 см. У момент появи з покривного грунту парасольки мають темно-коричневий колір, але в міру зростання фарбуються в медовий. Пластини сірі.

Довідка! Якщо пошкодити або зрізати гриб, то колір «порізу» знайде блакитно-зелений відтінок.

Походження стрейна Amazonian

Мікологи компанії Pacifica Exotica Spora поліпшили «дикий» стрейн і пристосували його до вирощування вдома. Згодом компанія вперше здійснила продаж даного штаму за кордон, дозволивши кожному етноботаніку зануритися в чарівний Амазонский тріп.

Стрейн від Pacifica Exotica Spora отримав назву в честь місцевості, де він був знайдений. Це стосується і «Amazonian», виявленого в Амазонських джунглях Південної Америки.

Основа для міцелію Amazonian

В умовах волого-тропічних, вічнозелених, широколистяних лісів Амазонії штам можна зустріти в будь-якому місці. Він прекрасно розташується на гнойових коржиках або в купі листя. У домашніх умовах шикарно пристосовується і моментально «поїдає» зернові культури, такі як жито, пшениця, овес і ячмінь. Відмінно підійде солома або сіно.

Вихід готового продукту Amazonian

Забезпечивши субстратний блок відповідними умовами, гровер з легкістю зніме 230-300 грам сирого продукту з літра міцелію.

Довідка! Сирі грибні тіла втрачають вагу під час сушіння в 10 разів. Урожай в 300 грамів за підсумком дасть 30 г., а це 6-10 повноцінних подорожей.

Вирощуючи псилоцибінові в монотубі, врожайність помітно збільшується. Розрахувати можливу вагу грибних тіл можна за допомогою формули «врожайності». Вага врожаю дорівнює 20-25% маси субстратного блоку.

Температура колонізації і плодоношення Amazonian

Захоплення зернового субстрату стрейном проходить за 9-18 днів при постійній температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Температуру для плодоношення слід підтримувати на рівні + 22-25 С °.

Важливо! Протягом життєвого циклу грибниці необхідно здійснювати провітрювання субстратного блоку.

Ефект Amazonian

Psilocybe Сubensis Amazonian порадує мандрівника яскравими візуалізаціями, а також дозволить зайти за завісу «невідомого» і проникнути в найвіддаленіші куточки Всесвіту.

Вічно мінливі візерунки приведуть до багатьох корисних відкриттів, а також заспокоять розум «мандрівника». У тріпі представиться можливість заглянути в самі глибини своєї душі. Відвар допоможе отримати відповіді на питання, що цікавлять, а також усвідомити єдність з енергіями Всесвіту.

Тривалість тріпу 4 години, але час під впливом псилоцибіна не вийде розглянути як змінну.