Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07167
Селекціонери відомого сідбанка GanjaSeeds створили справжній шедевр інбридингу - продукт схрещування двох оригінальних фенотипів сорту канабісу Zkittlez.
Показать все Свернуть

Z & Z feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Zkittlez Z3 #7 x Zkittlez Z3 #5
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий і тонізуючий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Z & Z feminised Ganja Seeds

Селекціонери відомого сідбанка GanjaSeeds створили справжній шедевр інбридингу - продукт схрещування двох оригінальних фенотипів сорту канабісу Zkittlez. Фінальна версія кросу зайняла чимало часу і сил, тому результат виявився дійсно приголомшливим. Високопродуктивний, ароматний стрейн Z & Z feminised миттєво привернув увагу коноплярів. Купити насіння конопель даного гібрида пропонує наш інтернет-магазин. Прості, легкі покупки - це про нас.

Загальні характеристики конопель Z & Z

У генотипі культури очевидне домінування індіки, звідси порівняно короткий проміжок часу для цвітіння. За стандартом, дана фаза займає у рослин близько восьми тижнів. Незважаючи на відносно короткий життєвий цикл, в індорі і аутдорі стрейни приносять вражаючу кількість бошек з високим вмістом канабіноїдів, особливо тетрагідроканнабінолу.

Вирощування конопель Z & Z

Природно, початківцям-ентузіастам бажано стартувати з автофемів, для яких критичні лише полив і підгодівля. Інша справа фотоперіодні версії, де додатково потрібно контролювати режим освітлення. Внаслідок цього і відбувається підсумковий перехід растішек на цвітіння. Досвідченим коноплярам настійно рекомендується використання улюблених технік, що сприяють збільшенню продуктивності грову.

Медичне застосування конопель Z & Z

Марихуана в лікувальних цілях ефективно протистоїть нервовому перенапруженню, стресовим ситуаціям, станам тривожності. Ганджа і її екстракти відмінно стимулюють апетит, поліпшують якість сну.

Смак і ефект конопель Z & Z

Запах коноплі співзвучний відчуттям, що передаються смаковим рецепторам димом. Більш сильного фруктового «вибуху», швидше за все, курець не відчував ніколи. Смакоароматика нагадує переповнений фруктами кошик. Пахощі реально бадьорять і заряджають. Вплив розслабляючий і тонізуючий, гарантований на кілька найближчих годин після куріння.