Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS25225
Насіння конопель представленого гібрида порадує любителів індорної культивації, а також гроверів, які віддають перевагу вирощуванню канабісу виключно на вулиці.
Показать все Свернуть

White Widow x Somango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Somango
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує миттєвий перехід в стан повного спокою та гармонії із зовнішнім світом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Somango feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Widow x Somango - шикарний гібрид, виведений брідерами Ganja Seeds. Бразильські і Індійські корені штаму тісно переплелися в генному «коктейлі» і наділили сорт неймовірною міццю, вражаючою врожайністю і невибагливістю. Рослини здатні стійко переносити різкі перепади температури, а також мають імунітет, що дозволяє витримувати епідемію цвілі і гнилі без втрати довгоочікуваного врожаю. Висота кущів рідко досягає 80 сантиметрів, що робить сорт бажаним серед любителів "прихованого грову". Структура рослини розлога і міцна. Своєчасне прищипування верхівки дасть можливість отримати багато величезних шишок однакового розміру.

Цвітіння стрейна триває всього 7-9 тижнів. Стійкий і всепроникаючий фруктовий запах вимагатиме від садівника хорошу систему вентиляції, оснащену вугільним фільтром.

Походження конопель White Widow x Somango

Елітне фемінізоване насіння конопель White Widow x Somango було отримане в результаті кропіткої роботи селекціонерів, які схрестили легендарну Білу Вдову з відомим своїм чудовим ароматом манго Соманго. Одержаний гібрид перейняв психоактивну міць своїх батьків, імунітет до захворювань і чарівний аромат тропічних фруктів. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель White Widow x Somango

Насіння конопель представленого гібрида порадує любителів індорної культивації, а також гроверів, які віддають перевагу вирощуванню канабіса виключно на вулиці. Помірна висота рослин дозволяє висаджувати розсаду в густій траві, не боячись виявлення плантації випадковими перехожими.

До рослин можна застосовувати техніку LST, SCROG і SOG. Материнську рослину можна тримати на вегетативній стадії до декількох років, маючи постійний доступ до клонів.

Розвинена коренева система потребує місткого горщика від 8 літрів, наповненого живильним субстратом. В якості грунту рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, збагаченої землі і кокосового волокна.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або 100-250 Ватт ЕСЛ або ЛЕД. Урожайність в індорі досягає 600-800 грам з одного квадратного метра або до 500 грам з куща у дворі.

Смак і ефект конопель White Widow x Somango

Яскрава фруктова композиція, яка дивним чином поєднує відтінки прянощів, наповнить приміщення, в якому будуть подрібнені проліковані суцвіття Білої Вдови x Соманго. Густий і тягучий дим подарує миттєвий перехід в стан повного спокою та гармонії із зовнішнім світом. Підходить для вечірнього вживання в компанії близьких друзів або на самоті.

Медичні характеристики конопель White Widow x Somango

Екстракти стрейна застосовують як знеболюючий і седативний засіб. Вони здатні швидко знімати больові симптоми і втому, виводити з депресії, а також добре стимулюють апетит.

У магазині можна купити насіння конопель White Widow x Somango в оригінальній упаковці Ganja Seeds.