Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS692
White Widow regular підходить для культивації в теплиці, індорі і відкритому грунті. Цвітіння супроводжується сильним запахом, тому гроверу варто заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра.
Показать все Свернуть

White Widow regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Brazil
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
South Indian x Brasilian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, тривалий, вибуховий, потужний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание White Widow regular Ganja Seeds

Регулярний сорт «Біла вдова» отримано методом схрещування South Indian x Brasilian. Селекціонери сідбанка Ganja Seeds доклали максимум зусиль для того щоб передати гібриду кращі генетичні особливості батьківських стрейнів. Якісне насіння конопель даного штаму відрізняється високими показниками схожості і є одними з найбільш популярних серед професійних коноплярів.

Загальні характеристики конопель White Widow

Висота рослин не перевищує 130 сантиметрів. Канабіс формує масивну центральну колу і багато бічних гілок. Щільні суцвіття під час цвітіння покриваються величезною кількістю білосніжних трихом. ТГК в смолі досягає високого рівня (близько 19%).

Вирощування конопель White Widow

White Widow regular підходить для культивації в теплиці, індорі і відкритому грунті. Цвітіння супроводжується сильним запахом, тому гроверу варто заздалегідь подбати про встановлення вугільного фільтра. Рослина добре сприймає будь-який тип ґрунту, але найбільш активно росте в грунті збагаченому азотом / фосфором / калієм. При виборі ємності рекомендується зупинитися на контейнері об'ємом від 10 літрів. Застосувавши техніки «SCROG» і «SOG» гровер помітно збільшить врожайність.

Медичне застосування конопель White Widow

Гібрид визнаний медициною як панацея від нападів нудоти, хронічних болей, безсоння і мігрені. Сухий продукт призначають як засіб від втрати апетиту, що допомагає людям, що страждають на анорексію.

Смак і ефект конопель White Widow

В момент вживання сухих бутонів вловлюється різкий кислуватий аромат з нотами стиглих фруктів. Тривала дія на організм проявляється у вигляді розслаблення і умиротворення.