Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0575
Насіння конопель White Widow x Great White Shark feminised можуть бути висаджені в умовах вулиці або в домашній оранжереї. Досвідчені садівники для культивації радять використовувати ємності від 10 літрів.
Показать все Свернуть

White Widow x Great White Shark feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Widow x Great White Shark
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
за одну мить здатний закрутити голову яскравими спалахами ейфорії і припливом креативних ідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Widow x Great White Shark feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Widow x Great White Shark - чудовий гібрид від сід-банку Ganja Seeds. Стрейн ідеально підходить для початківців-садівників. Рослини компактні, невибагливі і здатні наростити значну масу шишок, щедро прикрашених ароматними трихомами. Кущі не бояться цвілі і легко переносять температурні перепади. З висадженого насіння гровер 100% отримає тільки жіночі рослини.

Відцвітає штам за 10-11 тижнів. Пік цвітіння вважається самим "ароматним" періодом, тому рекомендується завчасно оснастити гроубокс хорошою вентиляцією з вугільним фільтром. У генному пантеоні сорту домінує індіка (60%), а значить, шишки будуть важкими і щільними. Така особливість натякає садівникові на необхідність контролю вологості і постійний обдув.

Походження конопель White Widow x Great White Shark

Фемінізоване насіння конопель є результатом схрещування оригінального клону Біла Вдова і Велика Біла Акула від Green Hause. Гібрид успадкував високу психоактивність і імунітет своїх батьків, а також підвищений вміст смоли. До кінця цвітіння кущ повністю покривається жирним килимом блискучих трихом, що дозволяє виготовити висококласний гашиш. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель White Widow x Great White Shark

Насіння конопель White Widow x Great White Shark feminised можуть бути висаджені в умовах вулиці або в домашній оранжереї. Досвідчені садівники для культивації радять використовувати ємності від 10 літрів. В якості поживної основи бажано виготовити суміш з кокосового волокна, крупного перліту і збагаченої землі.

Щоб плантація повністю розкрила свій потенціал, використовують лампи від 400 Ватт Днат. Штам піддається SOG, SCROG і техніці LST. З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 800 грам сухих ароматних суцвіть. В аутдорі врожайність може досягати 700 грам з куща в середині жовтня.

Використовуючи високоживильний субстрат для вирощування, відпадає потреба вносити добрива на вегетативній стадії життя. Після того, як рослина зацвіте, можна починати вносити помірну кількість підгодівлі. Дебютантам-коноплярам краще починати з органіки.

Смак і ефект конопель White Widow x Great White Shark

Перетерті в пил проліковані бутони Білої Вдови x Великої Акули наповнять приміщення кисло солодкими відтінками, в яких виразно відчуваються нотки лимона і апельсина з долею прянощів і благородного гашишу. Дим міцний, але густий. Залишає класичний сканковий післясмак і за одну мить здатний закрутити голову яскравими спалахами ейфорії і припливом креативних ідей. На пізній стадії в свої права вступає індіка і дарує м'яке приземлення в лоно спокою і радості.

Медичні характеристики конопель White Widow x Great White Shark

Цілюща сила сорту дозволяє застосовувати його в медичних цілях для лікування безсоння, бронхіальної астми, глаукоми, нападів нудоти, а також при анорексії. Екстракти і сухі суцвіття часто використовують як знеболюючий засіб і м'язовий релаксант.