Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0232
White Russian feminised - справжній чемпіон фемінізованих сортів. «Білий росіянин» отримав свою назву через кристалічний сніг, яким покривається рослина в кінці життєвого циклу. Як і всі з роду «Білих» стрейн відрізняється нокаутуючим ефектом.
Показать все Свернуть

White Russian feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Особливості:
Стрейн відрізняється нокаутуючим ефектом
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
стрімкий енергетичний зліт, що супроводжується ейфорією
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Russian feminised Ganja Seeds

White Russian feminised - справжній чемпіон фемінізованих сортів. Сорт формує середньої висоти рослину, на гілках якої ростуть щільні і вкрай потужні шишки. «Білий росіянин» отримав свою назву через кристалічний сніг, яким покривається рослина в кінці життєвого циклу. Як і всі з роду «Білих» стрейн відрізняється нокаутуючим ефектом.

Незважаючи на переважання індічних коренів, штам має сильний запах в період вегетації. Багато хто відзначає, що аромат трохи втрачає свою силу в момент цвітіння куща.

Невелика висота і гіллястість роблять гібрид бажаною знахідкою для любителів індорних сортів конопель, а рівень ТГК в 22% дозволяє штаму багато років тримати пояс переможця на всіх світових конкурсах.

На сьогоднішній день штам налічує в своїй скарбничці безліч нагород і призів.

Баланс листя і шишок стрейна - ідеальний, а розміри дозволяють заховати улюблену рослину від цікавих очей. Урожай не гігантський, але отримати 100-250 грам щільних індічних шишок зможе навіть гровер, який не володіє глибокими знаннями в ботаніці, а професійних коноплярів чекає урожай в 400-450 грам готового продукту на 1 кв. метр.

Канабіс відмінно реагує на «тренування» і прищипування. Кущ може стати прекрасною материнською рослиною для клонів. «Білий росіянин» показує чудові результати при вирощуванні за допомогою техніки SCROG.

Стрейн прекрасно переносить різні типи добрив і дуже добре відгукується на органіку. У період вегетації зростає неохоче і може здатися, що дуже повільно, однак турбуватися не варто. Як тільки мине стадія веги, рослина перетворитися в пухнастий кущ прикрашений безліччю суцвіть.

Початківцю гроверу, який вперше бажає виростити фемінізований канабіс, необхідно випробувати саме даний сорт. Штам «Білий росіянин» - це легенда, яка дозволить відчути всю міць медичного канабісу, а всім своїм квітучим виглядом доставить масу естетичного задоволення. Якщо говорити про параметри куща, то представлений стрейн це «священний камінь канабісової алхімії», у нього рівні і ідеальні усі сторони.

Родовід White Russian

White Russian feminised має легендарних батьків. Штам був ретельно виведений селекціонерами шляхом схрещування всесвітньо відомого АК-47 зі стабільним клоном «Білої Вдови» (White Widow).

Особливості вирощування конопель White Russian

Як правило, White Russian feminised зростає невисоким і міцним кущем з короткими міжвузлами. На вегетативній стадії «Білий Росіянин» нікуди не поспішає і росте дуже повільно, але в період цвітіння набирає обертів і може подвоїти свої розміри. Цвітіння триває до 70 днів в залежності від фенотипу. Штам може повністю визріти на відкритому повітрі в середній смузі, якщо висадити розсаду в грунт в середині весни.

Довідка! На сьогоднішній день існують три різних фенотипи White Russian feminised, які відрізняються періодом цвітіння і батьківськими генами.

Стрейн показує прекрасні результати в закритих приміщеннях і в умовах відкритого грунту. Рекомендовані норми освітлення для вирощування в боксі складають:

  • не менше 100 ват на вегетативну стадію;
  • не менше 400 ват Днат на стадію цвітіння.

Режим освітлення не відрізняється від вирощування інших сортів канабісу. Гровер отримає прекрасний урожай, якщо рослині на вегі буде встановлений режим світла 18 \ 6, а на стадії цвітіння конопель 12 \ 12.

Канабіс виділяє приємний, але дуже інтенсивний запах, тому рекомендується оснастити свій бокс вентиляцією з вугільним фільтром, а в умовах аутдору підібрати місце приховане від очей випадкових перехожих.

«Білий росіянин» дуже примхливий в питаннях вологості і різко негативно реагує на надлишок води, тому починаючому гроверу слід бути обережним з переливами і контролювати мікроклімат в боксі.

Вирощування конопель White Russian вдома

Фемінізований «Білий» найкраще вирощувати в об'ємних горщиках. Коренева система рослини стрімко розростається і любить просторі ємності від 12 до 25 літрів. Сорт прекрасно засвоює підгодівлю і навіть пробачить новачкові невеликі помилки, бо добре переносить перегодовування.

Якщо рослинник планує використовувати добрива на всіх стадіях життя канабісу, то використовувати виключно магазинний грунт не слід. У ньому міститься велика кількість поживних мікроелементів і така концентрація (поживна земля + додаткові стимулятори) може привести рослину до загибелі.

При культивації на органіці гровер отримає екологічно чистий і воістину медичний канабіс з високим вмістом ТГК.

Довідка! Купуючи грунт в магазині, необхідно звертати увагу на показник рН. Оптимальний рівень сягає не більше 6-6.5

Застосовуючи техніку вирощування SCROG, гровера чекає приємний сюрприз в 500 грам щільних шишок прикрашених маленькими діамантовими кристалами. З огляду на неспішний розвиток канабісу на стадії веги, не варто очікувати повного 100% заростання сітки при SCROG. Досить, щоб площа заповнилася на 50-60%, адже рослина відрізняється тим, що основну зелену масу вона нарощує саме на стадії цвітіння.

Класичним освітленням для «Білого російського» є лампи 400-600 ват Днат, але при використанні ЕСЛ потрібного спектру рослинник також доб'ється хороших результатів.

Довідка! Різниця в кількості врожаю вирощеного під лампами високого тиску (Днат) і енергозберігаючими (ЕСЛ) коливається в 15-22%.

Канабіс дуже любить обдув, тому необхідно забезпечити свій бокс невеликим вентилятором або кулером, який буде підтримувати листя в постійному русі.

Вирощування конопель White Russian на вулиці

Єдиний мінус вирощування White Russian feminised в умовах аутдору - це запах, який виділяється рослиною. На ділянці в 20 соток конопля буде помічена усіма сусідами, тому слід проявити пильність і підібрати для висадки безпечне місце. Запах зменшується до початку цвітіння, але не зникає.

Для аутдорного вирощування згодяться ямки на 15-20 літрів наповнені або органічним субстратом, або землею з магазину.

Висаджувати пророщене насіння фемінізованого «Білого» можна вже в середині весни, а харвест настане в перших числах жовтня.

Довідка! Рослина канабісу дуже теплолюбива, тому не слід її висаджувати у відкритий грунт, поки нічна температура не досягне сталості в +10.

Незважаючи на велику кореневу систему, кущ рідко перевищує позначку в 150 сантиметрів у висоту, що робить його чудовим індічним сортом, який можна приховати від сторонніх очей.

Щоб домогтися максимальних результатів і дозволити стрейну розкрити свій багатий потенціал, слід підгодовувати рослину різними «компотами» на органіці або ж добривами, придбаними у перевірених виробників.

Смакові якості і ефект конопель White Russian

Канабіс White Russian feminised володіє винятковою силою і міццю. Після вживання настає стрімкий енергетичний зліт, що супроводжується ейфорією. Після якісного польоту настає неспішне, але дуже тривале падіння. 

Рекомендується утриматися від експериментів з дозуванням. Володіючи величезним генетичним потенціалом, сорт може змусити збліднути навіть самого досвідченого і досвідченого курця.

Штам має приємний пряний аромат, який залишає солодкий післясмак сканкових нот.

«Білий росіянин» маючи високий вміст ТГК в 20-22%, дуже сильно впливає на мозок, викликає підйом настрою, а іноді безупинний сміх. Чудово підходить для дружнього спілкування, а також підвищує концентрацію під час самоаналізу.

Довідка! При вживанні гібрида багато хто відзначає відчуття байдужості навіть до самих, здавалося б, гострих проблем, а тому цей штам прекрасно допоможе розібратися в собі і зняти розумові блоки.

Легендарна генетика дозволить відчувати дію канабісу протягом 3-6 годин. Почуття спокою й умиротворення буде супроводжувати курця протягом усього наступного дня.

White Russian feminised використовують в медицині для усунення больових відчуттів будь-якого характеру.