Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03582
Якісне насіння конопель White Rhino feminised виростають в невисокі рослини. Хороша гіллястість справляє враження красивої округлої форми.
Показать все Свернуть

White Rhino feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Brazil
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghan x Brazilian x South Indian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривалий ейфорійний стан розслабленості тіла і свідомості. Підвищується творча і розумова активність
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
250 грн.

Описание White Rhino feminised Green House Seeds

Фемінізований сорт-призер має прекрасну генетичну спадковість кращих конопляних культур Afgan, Brazilian і South Indian. Про універсальний характер гібрида каже 80% Indica, 20% Sativa і співвідношення ТГК / CBD (19,99 / 0,11-0,05%), здатний задовольнити запити широкого кола любителів тонізуючого диму.

Загальні характеристики конопель White Rhino

Період цвітіння триває 9 тижнів. Цього часу достатньо для дозрівання 900 грамів смачних суцвіть на одному м2 посіву при культивації в Indoor і до 1200 грамів з куща, вирощеного в Outdoor. На відкритому повітрі навіть в прохолодних районах Північної Європи врожай встигає до початку жовтня.

Якісне насіння конопель White Rhino feminised виростають в невисокі рослини. Хороша гіллястість справляє враження красивої округлої форми.

Вирощування конопель White Rhino

Гібридизований сорт однаково добре росте і плодоносить в умовах закритого і відкритого простору, впевнено протистоїть агресивним атакам цвілі і іншого негативного середовища. Максимальний врожай допоможе отримати прогресивні системи SoG і Scrog.

Величезна кількість великих, тугих шишок, покритих якісної смолою, а також невибагливість рослин сприяє постійному збільшенню купівельного попиту.

Медичне застосування конопель White Rhino

Високий рівень канабіноїдів дозволяє використовувати марихуану в медицині для досягнення седативного ефекту. Особливо компоненти штаму результативні в боротьбі з хронічним безсонням і важкими хворобливими проявами.

Аромат, смак і ефект конопель White Rhino

Рослині характерний інтенсивний фруктовий аромат з ненав'язливим присмаком солодощів. Незабаром після вживання помірної дози споживач відчуває тривалий ейфорійний стан розслабленості тіла і свідомості. Підвищується творча і розумова активність.

Початківцям курцям знайомство з впливом цього стрейна рекомендується почати з невеликої дози, поступово збільшуючи її до власного рівня позитивного сприйняття без негативних наслідків.