Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03690
Насіння канабісу White Lemon feminised володіють гарною схожістю, рослини прекрасно адаптуються у відкритому і закритому грунті. І це не єдина приваблива особливість культури. Добре збалансований гібрид легко клонується.
Показать все Свернуть

White Lemon feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
El Niño x Super Lemon Haze (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
настає поступово, зате після досягнення найвищого напруження спадає тривалий ефект збалансованого почуття розслабленості
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
534 грн.

Описание White Lemon feminised Strain Hunters Seeds

Збалансований штам з рівно пропорційним співвідношенням фенотипів Sativa і Indica і прекрасною генетичною спадковістю відомих сортів El Niño і Super Lemon Haze. Сорт перейняв у «батьків» своєрідну форму листя, розмір, щільність суцвіть і смакові якості.

Загальні характеристики конопель White Lemon

Кущ виростає середнього розміру з середніми міжвузлами і довгими могутніми гілками, здатними впоратися з вантажем великих суцвіть. Специфічний насичений лимонний аромат разом з властивим Skunk запахом канабіс починає виділяти вже в середині стадії цвітіння. Здоровому розвитку рослини сприяє середнє підживлення добривами.

Для благополучного проходження фази цвітіння у відкритому повітрі необхідно 8-9 тижнів, після чого з куща можна зібрати близько 970 г суцвіть. При культивації в Indoor один квадратний метр посіву плодоносить 760-880 г продукції.

Шишки довгі і тугі, з товстими довгими волосками, покритими шаром якісної природної смоли.

Вирощування конопель White Lemon

Насіння канабісу White Lemon feminised обладає гарною схожістю, рослини прекрасно адаптуються у відкритому і закритому грунті. І це не єдина приваблива особливість культури. Добре збалансований гібрид легко клонується, а самі клони швидко вкорінюються, що разом з відповідною генетичною спадковістю дозволяє швидко і легко заповнити приміщення клонами. І це при тому, що рослина невибаглива у вирощуванні і високопродуктивна.

Медичне застосування конопель White Lemon

Марихуана добре стимулює апетит, підвищує тонус і настрій, допомагає локалізувати болючі прояви, особливо післяопераційні.

Аромат, смак і ефект конопель White Lemon

Вплив настає поступово, зате після досягнення найвищого напруження спадає тривалий ефект збалансованого почуття розслабленості. Пікантності додає ненав'язливий лимонний аромат, гармонійно прикрашений нотками горіхів і свіжозрубаного кедрового дерева.