Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03319
Насіння конопель White Lavender feminised підходять для культивації в відкритому грунті і в скромній домашній оранжереї. Потужна структура кущів дозволить рослині пережити будь-які примхи природи.
Показать все Свернуть

White Lavender feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Lavender x Lowryder#2
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
М'ятний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
характеризується поступовими хвилями розслаблення, що несуть стан благополуччя, радості
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Lavender feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель White Lavender feminised - це прекрасний гібрид з дивним медичним потенціалом. Сходи мають стійкий імунітет до епідемії цвілі і відрізняються стрімким розвитком. Присутність генетики White натякає на гарне виробництво смоли. До кінця життєвого циклу, рослини повністю покриваються білим килимом молочно-бурштинових трихом, дозволяючи садівникові приготувати висококласний гашиш. Ідеальний баланс шишок і листя дозволяє світлу проникати до найнижчих суцвітть до кінця цвітіння. Рослина порадує ароматними бутонами однаковою щільності.

Білий Lavender здивує не тільки своєю невибагливістю, але і чудовою ароматичної композицією. Під час росту кущі виділяють стійкий лавандовий аромат, з нотками чебрецю і спецій. Фемінізована версія штаму гарантує отримання жіночих сходів, які спокійно переносять стреси і прощають помилки недосвідчених садівників.

Паростки формують потужну центральну колу, яка може дотягнутися до позначки в 120 сантиметрів в Індоре і до 150 см. В аутдорі.

Родовід White Lavender

Насіння конопель "Біла лаванда" були отримані селекціонерами Ganja seeds шляхом схрещування добірної материнської генетики Lavender і Lowryder # 2. Успадковані гени, наділили гібрид швидким циклом цвітіння, а також стійкістю і чудовим ефектом. У родовому пантеоні стрейна присутні сліди Super Skunk і Afgani.

Особливості вирощування конопель White Lavender

Насіння конопель White Lavender feminised підходять для культивації у відкритому грунті і скромній домашній оранжереї. Потужна структура кущів дозволить рослині пережити будь-які примхи природи. Цвітіння триває 60 днів при світлі 250-600 ват Днат. Коренева система віддає перевагу розвиватися в горщиках, об'ємом 5-10 літрів і легко засвоює будь-які запропоновані добрива й підгодівлі.

Використовуючи сітку (SCROG) гровер отримає 400-500 грам з одного метра квадратного, а врожайність під відкритим небом порадує 50-140 грамами з одного куща.

Розвинена коренева система зажадає об'ємний горщик 7-12 літрів. Його наповнюють живильним субстратом, що складається з суміші кокосового волокна, вермикуліту і землі, збагаченої азотом, калієм і фосфором. Помірне внесення добрив на стадії цвітіння забезпечить високий урожай і здоровий вигляд рости. Використовуючи органічні прикормки, гровер зможе отримати воістину медичну марихуану.

Смак і ефект конопель White Lavender

Сухі подрібнені суцвіття сорту наповнені збалансованою арома-палітрою, що поєднує нотки м'яти, лаванди і розмарину. Густий дим залишає приємний пряний післясмак з відтінками благородного гашишу. Вплив характеризується поступовими хвилями розслаблення, що несуть стан благополуччя, радості, щастя. Присутність індічної складової вступає в свої права трішки пізніше і дарує заспокійливий спокій і солодкий сон.

Медичні властивості конопель White Lavender

Терапевтичний потенціал стрейну дозволяє використовувати екстракти та сухі бутони для зняття больових симптомів. Штам призначають для лікування безсоння, глаукоми, а також в якості м'язового релаксанта.

Купити елітне насіння конопель від Ganja seeds можна за кілька кліків. Весь матеріал відправляється у фірмовій упаковці сідбанка. Насіння конопель протестовані тисячами гроверів і показують високий відсоток схожості за умови замочування у воді з подальшим пророщуванням в ватяних дисках.