Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1690
В індорі рослини можна легко клонувати, але техніку SCROG застосувати не вдасться, якщо тільки не прищепнути верхівку ще на ранній стадії, дозволивши рослині рости вшир.
Показать все Свернуть

White Dwarf feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Dwarf x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Dwarf feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель прекрасного гібрида White Dwarf рекомендоване початківцям-садівникам. Невибагливі сходи швидко витягуються і формують шикарного вигляду центральну колу і кілька бічних гілок. Ідеальний баланс листя і суцвіть дозволяє світлу проникати до найнижчих бутонів, і живить їх життєвою силою. Слухняність виражається в поступливому характером, стійкості до переливів і посухи, а також в можливості культивувати штам на різних типах ґрунту. Рослини не бояться різких перепадів температур і стійко переносять будь-які природні примхи.

У висоту кущі рідко досягають 80 сантиметрів, що робить їх ідеальним вибором для любителів "прихованого грову", адже плантацію легко замаскувати у високій траві. Цвітіння триває 7-9 тижнів. У пік цвітіння приміщення наповниться нудотно-солодким ванільним ароматом з нотками анісу. Єдиним недоліком можна вважати чутливість до підвищеної вологості, що властиво для всіх гібридів з домінуючою індікою в генному «коктейлі».

Походження конопель White Dwarf

Фемінізоване насіння конопель "Білий Карлик" було отримане шляхом ретельного схрещування добірних фенотипів White Dwarf з легендарним низькорослим Lowryder. Увібравши найкращі характеристики своїх батьків, сорт порадує чудовою смакоароматичною палітрою, гідним урожаєм і нокаутуючим ефектом. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель White Dwarf

"Білий карлик" feminised успішно оптимізований брідерами для культивації в домашніх умовах і у відкритому грунті. Висаджувати розсаду під "небо" рекомендується після встановлення постійної нічної температури +10 градусів за Цельсієм.

В індорі рослини можна легко клонувати, але техніку SCROG застосувати не вдасться, якщо тільки не прищепнути верхівку ще на ранній стадії, дозволивши рослині рости вшир. Найбільшої продуктивності можна домогтися, вирощуючи рослини в горщиках об'ємом від 10 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш торфу, перліту і кокосового волокна. Замість торфу можна додати збагачену магазинну грунт.

З одного квадратного метра під сіткою гровер зніме до 450 грам сухих суцвіть або до 200 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель White Dwarf

Чарівний букет розкриють подрібнені і проліковані шишки. Запах нагадує фруктову жуйку зі спеціями і прянощами. Насичений оліями дим моментально усуне всі м'язові блоки і дозволить піддатися приємній знемозі в супроводі з трансцендентними переживаннями.

Медичні характеристики конопель White Dwarf

Цілющі суцвіття і екстракти сорту застосовують як антидепресант і заспокійливе. Стрейн здатний відновити сон і підняти настрій. Швидко усуває будь-який біль.

У нашому магазині можна купити насіння конопель в оригінальній упаковці Ganja Seeds.