Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1569
Фемінізований White Diesel Haze адаптований для культивації в умовах відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Кущі стрейна піддаються всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG, LST.
Показать все Свернуть

White Diesel Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Diesel x White Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує відчуття цілковитого спокою й умиротворення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Diesel Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Diesel Haze - легендарний гібрид, що відрізняється пишними формами і високою врожайністю. Розмашиста структура куща дозволяє максимально використовувати наявну площу для вирощування, а ідеальний баланс листя і суцвіть дає можливість світлу проникати до найнижчих бутонів, наливаючи їх життєвою силою.

Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Ще на стадії вегетації кущі почнуть виділяти сильний цитрусовий аромат з відтінками тропічних фруктів. Щоб уникнути виявлення, рекомендується оснастити гроубокс вентиляцією з вугільним фільтром.

Гібрид відноситься до лінійки "Білих" сортів, а це означає, що на харвесті гровер чекатиме справжню засніжену «ялинку». Велика кількість смоли дозволить виготовити висококласний гашиш.

Походження конопель White Diesel Haze

Щоб отримати елітні фемінізовані насіння конопель White Diesel Haze брідери Ganja Seeds схрестили "Пальне" і "Білий Хейз". Результат вразив навіть досвідчених селекціонерів. Крім вбивчого ефекту і високої врожайності, гібрид придбав високий імунітет до епідемії цвілі і гнилі. Рослини не бояться різких перепадів температур, переливів і періодів посухи. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель White Diesel Haze

Фемінізований White Diesel Haze адаптований для культивації в умовах відкритого грунту, гроубокса і теплиці. Максимізувати врожайність допоможуть місткі горщики від 15 літрів, наповнені сумішшю з кокосового волокна, великого перліту і збагаченого грунту.

У генетичному «коктейлі» переважає індіка, тому рекомендується стежити за рівнем вологості в гроутенті і не допускати критичного значення.

Кущі стрейна піддаються всім відомим технікам культивації: SCROG, SOG, LST. Контролювати зростання в скромних гроурумах можна шляхом прищипування верхівки або раннім переходом в режим кольору.

З одного квадратного метра під сіткою можна зняти до 500 грам сухих суцвіть або до 400 грам з одного куща в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або 150-250 Ватт ЕСЛ в обмежених боксах.

Смак і ефект конопель White Diesel Haze

Проліковані тугі шишки наповнять простір чудовими нотками райських фруктів, обрамлених цитрусовим бризом. М'який, але кислуватий дим з першої затяжки подарує відчуття цілковитого спокою й умиротворення. М'язи розслабляться, а свідомість охоплять креативні ідеї. Підходить як для денного, так і для вечірнього вживання.

Медичні характеристики конопель White Diesel Haze

Медичний потенціал штаму дозволяє застосовувати сухі суцвіття і правильно виготовлені екстракти для лікування розсіяного склерозу, глаукоми, бронхіальної астми, зниження частоти тремору, а також при дитячій епілепсії. Відмінно знімає втому і підвищує життєвий тонус.