Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03317
Насіння конопель White Blueberry Pie feminised підходить для вирощування, як у відкритому грунті, так і в домашній оранжереї. Період цвітіння триває 8 тижнів. В цей час рослини виділяють стійкий фруктовий аромат, обрамлений нотками ягід і спецій.
Показать все Свернуть

White Blueberry Pie feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відчуття енергетичного підйому поступово перетвориться в психотропний "стоун"
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Blueberry Pie feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель White Blueberry Pie - чудовий гібрид від Ganja seeds, що поєднує в собі силу і неймовірний фруктовий аромат. Сходи порадують невибагливістю і простотою в вирощуванні. Гени White дозволяють штаму продукувати величезну кількість смоли. До кінця життєвого циклу, рослина нагадує засніжену ялинку, покриту щедрим килимом іскристих трихом. Листя після манікюру ідеально підходить для приготування високоякісного гашишу.

Насіння коноплі має високий відсоток схожості за умови їх замочування у воді і пророщуванні в ватяних дисках. Паростки, які проклюнулися,  демонструють стрімке зростання і швидко перетворюються в красиві кущики з ідеальним балансом листя і шишок. Рослина має імунітет до цвілі і пробачить новачкам багато помилок.

Родовід White Blueberry Pie

Насіння конопель White Blueberry Pie feminised були отримані в результаті схрещування легендарної "Білої вдови" і добірного фенотипу Блуберрі, який виявляв ознаки "фіолетового листа". Гібрид успадкував феноменальний ефект своїх батьків, а також стабільність і здатність протистояти несприятливим зовнішнім умовам.

Особливості вирощування конопель White Blueberry Pie

Насіння конопель White Blueberry Pie feminised підходить для вирощування як у відкритому грунті, так і в домашній оранжереї. Період цвітіння триває 8 тижнів. В цей час рослини виділяють стійкий фруктовий аромат, обрамлений нотками ягід і спецій. Для культивації більше трьох рослин в домашніх умовах, потрібна якісна вентиляція, оснащена вугільним фільтром.

Стрейн рідко перевищує 100-120 сантиметрів у висоту. Якщо гровер хоче отримати низьку рослину, то переходити на цвітіння потрібно вже після третього тижня вегетативного росту. Рекомендоване світло: 150-600 ват Днат.

Штам відмінно тренується і піддається техніці SCROG. З одного квадратного метра можна отримати 380-450 грам сухих бутонів, а в аутдорі один кущик принесе 50-160 грам блискучих суцвіть.

Коренева система віддає перевагу просторим горщикам 6-15 літрів. Помірне внесення добрив на стадії цвітіння підвищить врожайність і дозволить кущику повністю розкрити свій потенціал. За 2 тижні до харвесту, внесення підгодівлі слід припинити, і "напувати" кущ тільки чистою водою.

Смак і ефект конопель White Blueberry Pie

Сухі подрібнені бутони виділяють аромат тропічних плодів з легкими відтінками гашишу. Густий маслянистий дим залишить на язиці яскравий ягідний післясмак і подарує приємне відчуття енергетичного підйому. Творчі здібності спалахнуть вогнем бажання зробити щось гарне. Поступово наростаючий психотропний "стоун" розвінчає всі надії на активний рух і креативний потенціал буде спрямований на споглядання, наповнене відчуттям благополуччя і спокою.

Медичні характеристики конопель White Blueberry Pie

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати шишки і екстракти як знеболюючий засіб, а також для лікування глаукоми, безсоння і деяких психічних розладів. Рекомендований як м'язовий релаксант і як засіб, що піднімає життєвий тонус.

Купити насіння конопель White Blueberry Pie feminised в нашому магазині можна за два кліка. Весь матеріал відправляється у фірмовій упаковці сідбанка, що забезпечує неушкодженість горіхів під час транспортування поштовими службами.