Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1688
Фемінізований сорт конопель Водяна Лілія рекомендований для культивації в домашній оранжереї і в умовах аутдору. Висадку розсади у відкритий грунт здійснюють при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.
Показать все Свернуть

Water Lilly feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Liana х Amnesia x Lemon
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує вибухову хвилю позитивної енергії, що пробуджує творче натхнення і геніальне мислення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Water Lilly feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Water Lilly - гібрид, який гарантує високий урожай при мінімальному догляді. В процесі вирощування сходи спокійно реагують на перепади температури і не бояться переливів. Високий імунітет дозволяє рослинам встояти перед епідемією гнилі і цвілі, а також захищає від комах-шкідників.

Витончена структура куща, з тонкими довгими бічними гілками і вузьким листям відразу видає домінуючу сатіву в генному «коктейлі» стрейна. Величезна центральна кола потребує своєчасної підв'язки або підпори. Цвітіння триває 10-12 тижнів. Запах в пік цвітіння стійкий і нагадує квіткову галявину. Щоб уникнути виявлення, аромат доведеться приховувати.

Походження конопель Water Lilly

Фемінізоване насіння конопель Water Lilly отримане селекціонерами Ganja Seeds шляхом схрещування добірних фенотипів легендарної Амнезії, Ліани і ароматного Lemon. Одержаний гібрид ароматом нагадував квітучий лотос, за що і отримав своє ім'я - Водяна Лілія. Він увібрав кращі характеристики своїх батьків. Компактний розмір до 100 сантиметрів у висоту, гідна врожайність і чарівна психоактивна дія роблять штам бажаним серед початківців та досвідчених садівників. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Water Lilly

Фемінізований сорт конопель Водяна Лілія рекомендований для культивації в домашній оранжереї і в умовах аутдору. Висадку розсади у відкритий грунт здійснюють при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. Як грунт можна використовувати суміш з торфу, компостної землі і кокосового волокна. У домашніх умовах в якості поживного субстрату можна застосовувати суміш збагаченої землі, крупного перліту і кокосової стружки. Рослини повністю розкриють свій потенціал при освітленні в 400-600 Ватт Днат в горщиках об'ємом від 10 літрів.

Кущі піддаються всім відомим технікам вирощування. Початківці-коноплярі можуть поекспериментувати з LST, а більш досвідчені ботаніки можуть застосовувати SCROG і клонування. З одного квадратного метра під сіткою знімають до 550 грам сухих ароматних суцвіть або до 300 грам з одного куща на вулиці на початку жовтня.

В якості добрив рекомендується використовувати органіку (концентрат біогумусу, компот на основі гранульованого кінського гною або гуано кажанів).

Смак і ефект конопель Water Lilly

Ароматична палітра сухих і пролікованих шишок нагадає растаману букет польових лікарських квітів, вологої землі і соснового лісу. М'який і просмолений дим залишить приємний лимонний післясмак і подарує вибухову хвилю позитивної енергії, що пробуджує творче натхнення і геніальне мислення.

Медичні характеристики конопель Water Lilly

Терапевтичний потенціал штаму дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для виведення зі стану глибокої депресії, зневіри і тривожних станів розуму. Також стрейн рекомендують пацієнтам, які страждають на мігрень, глаукому, на бронхіальну астму та епілепсію. Добре стимулює апетит і позбавляє від безсоння.