Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2206
Фемінізований сорт конопель Warlock оптимізований під індорне вирощування, проте продемонстрував чудовий результат в умовах відкритого грунту і теплиці.
Показать все Свернуть

Warlock feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani х Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
розслаблюючий, тонізуючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Warlock feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Warlock - невибагливий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Домінуюча індіка в генному пантеоні стрейна дозволяє рослинам формувати пишні "ялинки", прикрашені важкими і смоляними суцвіттями, що виділяють чудовий аромат. Шишки настільки тугі і важкі, що доведеться підв'язати найперспективніші гілки, щоб уникнути надлому або завчасно встановити підпірки. Незначна кількість листя дозволяє світлу проникати до найнижчих бутонів, наливаючи їх життєвою силою.

Рослини рідко досягають 90 сантиметрів у висоту в індорі і повністю відцвітають за 7-9 тижнів. Стійкий аромат фруктів доведеться приховувати.

Варлок feminised відноситься до сортів-чемпіонів. У 1997 році штам отримав почесне перше місце на всесвітньо відомому конкурсі, проведеному журналом High Times в номінації "Біо канабіс".

Походження конопель Warlock

Щоб отримати елітне фемінізоване насіння конопель Warlock, брідери Ganja Seeds задіяли генетику знаменитого Skunk і не менш відомого оригінального Afgani. Одержаний гібрид успадкував стрімкий ріст і короткий період цвітіння, а також високу врожайність і не примхливість до умов культивації. Єдиним мінусом, властивим всім сортам з домінуючою індикою, є висока чутливість до рівня вологості. Щільні шишки легко піддаються цвілі, тому необхідно стежити за вологістю в гроубоксі і оснастити його хорошим обдувом. Рівень ТГК становить 22%.

Особливості вирощування конопель Warlock

Фемінізований сорт конопель Warlock оптимізований під індорне вирощування, проте продемонстрував чудовий результат в умовах відкритого грунту і теплиці. На вулицю висаджують розсаду в глибокі лунки, об'ємом від 15 літрів і наповнені поживною сумішшю на основі компостної землі, перліту і кокосового волокна. У домашніх умовах рекомендується використовувати горщики з дренажними отворами об'ємом від 10 літрів.

Варлок - це індіка, а значить, рослини добре підходять для вирощування технікою SCROG. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих ароматних шишок або до 350 грам з одного куща на вулиці. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ в системному блоці. Використовуючи високоживильний субстрат, удобрювати починають з 4 тижня.

Смак і ефект конопель Warlock

Смакоароматична палітра штаму наповнена відтінками фруктового бризу, пряних трав і цитруса. Дим терпкий і густий. З однієї затяжки свідомість растамана захопить приємна хвиля наснаги, а тіло наллється умиротворенням і солодкою знемогою. Сорт підходить для вечірнього вживання.

Медичні характеристики конопель Warlock

Седативні властивості екстрактів Warlock feminised дозволяють використовувати їх для відновлення сну, зняття дратівливості і усунення нападів тривоги. Штам швидко виводить з депресивного стану, піднімає життєвий тонус і призводить думки в порядок.