Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2502
Фемінізований сорт конопель Віолатор Куш оптимізований селекціонерами виключно під індорне вирощування, проте створивши сприятливі умови на вулиці, гровер також може отримати значний урожай.
Показать все Свернуть

Violator Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Malana x Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
довгограючий, розслабляючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Violator Kush feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель чудового гібрида Violator Kush від селекціонерів Ganja Seeds здивує стрімким зростанням сходів, які формують пухнасті кущі з безліччю тугих і смолистих суцвіть. Рослини не вибагливі до підживлення і швидко засвоюють будь запропоноване добриво. Не стресують при підрізанні і володіють високим імунітетом до різних цвілевих захворювань.

Домінуюча індіка в генетичному «коктейлі» стрейна дозволяє кущам нарощувати важкі і пишні бутони, які повністю облиті ароматної смолою. Листя широке і не численне, що полегшує манікюрінг на харвест. Щоб уникнути надлому гілок під вагою шишечної маси, рекомендується встановити підпірки або підв'язати найбільші гілки.

Висота рослин рідко перевищує 90 сантиметрів, а період цвітіння триває всього 9-10 тижнів. Під час росту плантація буде виділяти приємний, але їдкий аромат індійських прянощів і дорогих ароматів.

Походження конопель Violator Kush

Фемінізоване насіння конопель Violator Kush отримане за допомогою кросу унікальних сортів канабісу: Hindu Kush і Malana. Кушева генетика наділила гібрид приголомшливими психоактивними і високими смакоароматичними якостями. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Violator Kush

Фемінізований сорт конопель Віолатор Куш оптимізований селекціонерами виключно під індорне вирощування, проте створивши сприятливі умови на вулиці, гровер також може отримати значний урожай. Рослини піддаються LST і техніці SCROG. З одного квадратного метра під сіткою знімають до 500 грам сухих шишок або до 200 грам з одного куща в аутдорі.

Досвідчені садівники можуть клонувати рослину на вегетативній стадії і суттєво підвищити врожайність штаму, максимально задіявши всю наявну площу.

Масивна коренева система найкраще розвивається в горщиках об'ємом від 10 літрів. Оптимальним субстратом для вирощування стрейна вважається суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 Ватт ЛЕД в умовах обмеженого простору невеликого гроубокса або системного блоку.

Смак і ефект конопель Violator Kush

Аромат запашних трав, спецій і прянощів наповнить весь простір кімнати, в якій гровер вирішить подрібнити суху і проліковану шишку. М'який і густий дим моментально посадить курця на диван і дозволить у всій красі відчути солодкість релаксу, спокою й умиротворення. Думки сповільнять метушливий хід і дозволять віддатися медитативному настрою і спогляданню навколишньої краси. Підходить для вживання виключно у вечірній час, так як викликає сонливість і може ненадовго знерухомити.

Медичні характеристики конопель Violator Kush

Медичний потенціал штаму дозволяє використовувати його суцвіття і приготовані екстракти як седативний і заспокійливий засіб. Шишки легко виводять з депресії, відновлюють сон і відмінно стимулюють апетит.