Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07280
Ледве фемінізований Vertigo з'явився на ринку конопель, виробники і любителі каннабісної стимуляції негайно проявили інтерес до цього сорту канабісу, який, як хороше вино, з роками стає все більш популярним і затребуваним.
Показать все Свернуть

Vertigo feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
безтурботне розслаблення і спокій
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Vertigo feminised Ganja Seeds

Характерні відмітні риси нового гібрида - стрімкість зростання, формування і дозрівання суцвіть, прекрасний фруктовий аромат, ейфорійний контрольований психоактивний ефект.

Безпосередньо цвітіння стрейна триває до 8 тижнів і завершується 500 г смолистих шишок з квадратного метра посіву в Indoor.

Походження конопель Vertigo

Ледве фемінізований Vertigo з'явився на ринку конопель, виробники і любителі каннабісної стимуляції негайно проявили інтерес до цього сорту канабісу, який, як хороше вино, з роками стає все більш популярним і затребуваним.

Та й як інакше, якщо в створенні його генетики брало участь рівне, в 50% співвідношення кращих сортів індічно-сатівних фенотипів, завдяки яким високі лікувально-психоделічні властивості стрейна важко переоцінити.

Вирощування конопель Vertigo

Рослина середньої висоти міцна і стійка, проте, в процес культивації рекомендується включити метод SCROG. Це допоможе грамотно сформувати кущ і, таким чином, зібрати максимально високий урожай.

Завдяки невибагливості до середовища і умов вирощування, штам давно став відмінним навчальним посібником для початківців гроверів, які вирішили освоїти техніку культивації конопляних культур в Indoor і Outdoor.

Медичне застосування конопель Vertigo

Переконливі лікувальні властивості марихуани використовуються прогресивною медициною і хворими людьми для протистояння хронічному безсонню, депресії, мігрені, нудоті, фізичним болям.

Аромат і ефект конопель Vertigo

Потужне безтурботне розслаблення і спокій під впливом даного сорту справляють враження навіть на вимогливих каннабісних гурманів. Під стать психоактивним властивостям і смако-ароматичні характеристики. У букеті виразно відчувається п'янкий запах лимонів і мандаринів та прянощів.

Ми пропонуємо замовити насіння конопель поштою!