Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS04000
Крім того, що шишки конопель мають гігантські розміри, на них ще й з'являються кілька невеликих листочків, що роблять зовнішність просто чарівною.
Показать все Свернуть

Ultra Skunk feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сп'яніння настає миттєво і триває досить довго
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
900 грн.

Описание Ultra Skunk feminised Dutch Passion Seeds

Сканковий гібрид другого покоління має швейцарсько-голландське походження. Він був виведений двадцять років тому в рамках спеціальної генетичної програми, орієнтованої виключно на вивчення можливостей вдосконалення і подальшого розвитку лінійки Skunk. Брідерам банку насіння Dutch Passion однозначно вдалося реалізувати свої плани в повній мірі.

Загальні характеристики конопель Ultra Skunk

Висота дорослих рослин не вражає своєю висотою. Всього-то 60-80 сантиметрів в індорі. Але домінування сатіви і просто гігантські суцвіття швидко позбавляють від сумнівів купити голландське насіння конопель цього стрейна. Ultra Skunk при таких компактних габаритах обдаровує Вас великою кількістю марихуани. Як би ви не вважали: хоч з однієї рослини, хоч з метра квадратного, але для розуміння уточнимо, що в індорі один квадрат дає до 500 грамів. Період цвітіння сорту стандартний - від восьми до дев'яти тижнів. У аутдорі збір врожаю починають не раніше середини жовтня. Тетрагідроканнабінол в канабісі займає частку в 10-12%. Цього вистачає для приємного куріння.

Вирощування конопель Ultra Skunk

Крім того, що шишки конопель мають гігантські розміри, на них ще й з'являються кілька невеликих листочків, що роблять зовнішність просто чарівною. Абсолютним дебютантам гровінга бажано утриматися від самостійного культивування штаму, для майстрів-коноплярів особливих труднощів у вирощуванні не буде. Тим більше, що захищеність гібрида на дуже хорошому рівні і вашим вихованцям не будуть страшні цвіль або комахи-шкідники.

Медичне застосування конопель Ultra Skunk

Ви не зможете використовувати марихуану для позбавлення від м'язових спазмів або лікування астми, але ефективно зможете використовувати проти нудоту, послабити біль і понизити тривожність.

Запах, аромат і ефект конопель Ultra Skunk

Сканковий аромат стає більш насиченим за рахунок ноток лайма і стиглих фруктів. Смак марихуани також характерний для сорту Skunk, але з вираженою солодкістю, цитрусовим і кедровим післясмаком. Сканковое сп'яніння настає миттєво і триває досить довго. Розслаблення і спокій в кінці, будуть відмінним стимулом для міцного сну.