Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1685
Насіння конопель Train Wreck формує стійкі сходи незалежно від умов вирощування. Насіннєвий матеріал можна використовувати для висадки в аутдор, а також домашню теплицю.
Показать все Свернуть

Train Wreck feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Mexican x Thai
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
величезні шишки з великою кількістю помаранчевих трихом
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
добре збалансований ефект, що дозволяє пережити хвилеподібну ейфорію і неймовірне розслаблення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Train Wreck feminised Ganja Seeds

Фемінізований Train Wreck - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. У генному пантеоні стрейна дивно переплелися індіка і сатіва в рівних пропорціях. Володіючи пишною структурою куща і міцними бічними гілками, рослини не надломлюються під вагою шишечної маси, а високий імунітет і невибагливість до умов культивації зроблять перший гров практично безтурботним. Сходи не бояться переливів і пробачать новачкові багато недоліків і помилок з внесенням добрив.

Висота кущів досягає 110 сантиметрів. Зріст легко контролюється технікою SCROG, LST, підрізкою верхівки, а також раннім переходом в стадію цвітіння. Протягом життєвого циклу плантації бутони виділяють землистий аромат з натяком на фрукти і лимон. Цвітіння триває 7-9 тижнів.

Походження конопель Train Wreck

Фемінізоване насіння конопель Train Wreck отримане в результаті кросу чудових і знаменитих сортів канабісу. При виведенні гібрида була задіяна генетика Тайської і Мексиканської сатіви, а також оригінального лендрейса родом з Афганістану. Штам успадкував кращі характеристики своїх батьків і здатний нагородити шикарним врожаєм смолистих бутонів навіть самого недосвідченого садівника, який тільки розпочав свій перший гровінг. Дає можливість використовувати екстракти та сухі суцвіття в терапевтичних цілях.

Особливості вирощування конопель Train Wreck

Насіння конопель Train Wreck формує стійкі сходи незалежно від умов вирощування. Насіннєвий матеріал можна використовувати для висадки в аутдорі, а також в домашню теплицю. В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з перліту, збагаченої землі і кокосового волокна. Коренева система канабісу любить простір і краще розвивається в горщиках об'ємом від 10 літрів. Якщо гровер захоче виростити справжнього монстра і розміри гроубокса дозволяють зробити це, то можна висаджувати "горіхи" в горщики від 25-30 літрів.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра можна зняти до 850 грам сухого продукту або до 500 грам з одного куща на вулиці.

Удобрювати сорт рекомендується після зацвітання. Поживних елементів, що містяться в грунті, буде більш ніж достатньо рослині на час вегетативної стадії. Штам легко клонується, тому досвідчені садівники можуть отримати максимум з наявного для вирощування простору.

Смак і ефект конопель Train Wreck

Ароматична палітра сухих бутонів наповнить приміщення відтінками фруктів з легкою пряною гостротою. Дим солодкий і не викликає подразнення. З першої затяжки відчувається добре збалансований ефект, що дозволяє пережити хвилеподібну ейфорію і неймовірне розслаблення. Розум збереже ясність, а тіло наповниться солодкою знемогою, дозволивши відшукати нові ідеї і натхнення.

Медичні характеристики конопель Train Wreck

Цілющий потенціал дозволяє використовувати Train Wreck feminised для лікування глаукоми, бронхіальної астми, розсіяного склерозу і епілепсії. Незамінний стрейн для виведення з депресії, відновлення сну, а також як знеболюючий засіб і м'язовий релаксант.