Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06946
Незважаючи на домінуючі гени sativa, рослина завершує свій період цвітіння всього за 8 тижнів! Завдяки тому, що гібрид успадкував у своїх предків високу врожайність і невибагливість.
Показать все Свернуть

Think Fast feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Think Different x Power Plant
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, легка ейфорія, творчий потенціал
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Think Fast feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Think Fast - справжній унікум на світовому ринку. Унікальність полягає в поєднанні властивостей фотоперіодного канабісу та активного дозрівання автоквітів. Незважаючи на домінуючі гени sativa, рослина завершує свій період цвітіння всього за 8 тижнів! Завдяки тому, що гібрид успадкував у своїх предків високу врожайність і невибагливість, представлені насіння канабісу можуть замовляти малодосвідчені коноплярі.

Походження конопель Think Fast

Think Fast feminised був виведений методом кросу автоквітучого Think Different і легендарного представника класичних штамів Power Plant. Слід зазначити, що схрещування подібних Стрейнів не приводить до отримання конопель з властивістю самостійного цвітіння, однак створена культура, що має рецесивний auto-ген, демонструє прискорену в порівнянні з усіма фотоперіодами стадію цвітіння.

Вирощування конопель Think Fast

Гібрид підходить для культивації в закритому і відкритому грунті, а також теплиці. Минаючи фазу вегетації (в indoor), коли гровер вирішить, що рослина досить набрала зеленної маси, необхідно скоротити кількість світлових годин до графіка 12х12. З переходом на такий режим рослина почне формування суцвіть, але протягом тижня продовжить зростання. Висота куща буде не більше середнього розміру фемок (100-150 сантиметрів). Своєю будовою і формою листків растіха видає переважання sativa.

Аромат і ефект конопель Think Fast

Сухим бутонам властивий запах свіжості після дощу, успадкований від легендарного батька. Після проліковки ніжний дим, який не викликає кашлю і першіння, тішить смакові рецептори солодким присмаком. Вплив бадьорить, додає сил, приводить в норму енергетичний баланс. Під дією такої травички прокидається бажання почати творчу діяльність. Стафф відмінно підходить для вживання в денний час доби.

Медичне застосування конопель Think Fast

Представлений штам не входить в список лікарської марихуани, проте її часто використовують як енергетик, а також для усунення зневіри, перевтоми, стресу і морального виснаження.