Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03994
Восьми тижнів цвітіння рослин вистачає для настання їх піку зрілості. І це мінімум на декаду швидше, ніж у звичайних фотоперіодних сортів. На відкритій грядці час харвесту збігається з двома граничними тижнями вересня і жовтня.
Показать все Свернуть

Think Fast feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Think Different x Power Plant
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий і церебральний, з великим впливом безпосередньо на мозок, ніж тіло
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Think Fast feminised Dutch Passion Seeds

Сінк Фаст - унікальне генетичне відкриття селекціонерів банку насіння Dutch Passion. Експерти в надрах своїх лабораторій, шляхом експериментальних дій прийшли до дуже несподіваного висновку. Після першого кросу автофем Think Different і фотоперіодного Power Plant, отриманим рослинам дали повний цикл, і на загальний подив результат виявився приголомшливим. Рішення про виведення саме таким чином нового фемінізованого гібрида з рецесивним геном автоквіта прийшло практично миттєво. Адже характеристики таких штамів виявилися набагато привабливіше звичайних фотоперіодних «родичів». Так і з'явилися голландське насіння конопель в асортименті сідбанка.

Загальні характеристики конопель Think Fast

Восьми тижнів цвітіння рослин вистачає для настання їх піку зрілості. І це мінімум на декаду швидше, ніж у звичайних фотоперіодних сортів. На відкритій грядці час харвесту збігається з двома граничними тижнями вересня і жовтня. До цього моменту кущі набирають свій максимум, в тому числі і по висоті. А вона у Think Fast дуже навіть гідна - два метри в аутдорі. Врожайність стрейна на стабільно високому рівні (від 400 до 600 грам з куща у відкритому грунті). Якість самої марихуани також шикарна, з часткою ТКГ до 20%.

Вирощування конопель Think Fast

Вирощування конопель індор вимагає певних навичок від гровера, тому новачкам краще починати з присадибної ділянки. Наприклад, для того, щоб рослини перейшли в фазу цвітіння, коноплярам необхідний світловий режим 12/12. Але це, мабуть головна особливість індорного культивування сорту. В іншому він не так вимогливий до свого господаря.

Медичне застосування конопель Think Fast

Депресія, меланхолія, підвищена втома і стрес - проти всіх цих недуг канабіс Сінк Фаст неймовірно ефективний. Єдиним обмеженням можна вважати час використання. Це не кращий варіант для вживання пацієнтом перед сном, через підвищену активність.

Запах, аромат і ефект конопель Think Fast

Аромат хвої і галявини після дощу - дуже несподіване, але приємне поєднання. Його доповнюють нотки ладану і деревини. Смак диму трохи солодкуватий, але не щільний. Що стосується ефекту, то він однозначно бадьорить, з великим церебральним впливом безпосередньо на мозок, ніж тіло.