Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0937
Штам вважається ідеальним варіантом для початківця міколога. Чарівні грибниці здатні сформувати численні масивні грибні тіла, щільно зростаючі в кластерах по 4-7 штук.
Показать все Свернуть

Thai

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psylocibe Cubensis Thai
Вирощування:
воліє рослинний субстрат: ячмінь, пшеницю, жито, овес або сіно
Ефект:
яскрава ейфорія, потужна візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Thai

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Cubensis Thai користуються на ринку великим попитом. Висока стійкість до цвілі, прискорений процес колонізації субстрату і зростання грибних тіл підкупають всіх гроверів планети. Thai утворює безліч плодових тіл на довгих м'ясистих ніжках з капелюшками середнього діаметра. «Таї» можна назвати самим рідкісним стрейном на всіх тематичних торгових платформах. Величезний перелік шикарних характеристик сприяє його миттєвої реалізації.

Штам вважається ідеальним варіантом для початківця мікології. Перший досвід вирощування грибів пройде безпроблемно і порадує гровера гідним урожаєм психоактивних ентеогенов.

Опис зовнішнього вигляду Psilocybe Cubensis Thai

Чарівні грибниці здатні сформувати численні масивні грибні тіла, щільно зростаючі в кластерах по 4-7 штук. Ніжки досягають 10-17 сантиметрів, а капелюшки до 9 см в діаметрі.

Капелюшок має форму «парасольки» і характерний медовий колір з більш насиченим центром. Стебла переважно кремового відтінку.

Походження стрейну Psilocybe Cubensis Thai

Батьківщиною стрейна є один з теплих і сонячних куточків таїландського Королівства. Незвичайний острів Самуї рясно заселений сакральними грибними «істотами».

Проходячи поблизу гірських джунглів або на низинних районах, ближче до узбережжя, далекозорий турист може зустріти на своєму шляху прекрасні гриби Thai.

Субстрат для міцелію Psilocybe Cubensis Thai

Стрейн воліє рослинний субстрат: ячмінь, пшеницю, жито, овес або сіно. Досвідчений міколог сміливо може вирощувати псилоцибінові гриби на компості або гною.

Довідка! Початківцю не рекомендується використовувати гній, оскільки його обробка більш складна і вимагає особливих знань і зусиль.

Вихід готового продукту Psilocybe Cubensis Thai

Стрейн Thai - самий врожайний Кубенсіс. Вага сирих грибних тіл в загальній масі хвиль становить 380-480 грам з однієї літрової банки міцелію.

Температура колонізації і плодоношення Psilocybe Cubensis Thai

Створити ідеальні умови для колонізації дуже просто. Міцелій поспішно захопить зернову основу при постійній температурі + 27-30 градусів за Цельсієм.

Весь процес колонізації тривати близько 7-14 днів в залежності від умов. Плодоношення починається при + 22-25 C °. Спостерігати появу грибних тіл можна на 4-8 день.

На стації плодоношення субстратний блок потребує провітрювання. Здійснювати очищення контейнера від вуглекислого газу рекомендується 2 рази на день по 3-5 хвилин. Робити це найкраще спеціально відведеному для цього картоном або шматком сайдингу.

Ефект Psilocybe Cubensis Thai

Psilocybe Cubensis «Таї» дуже райдужний і велелюбний штам. Він з радістю прийме мандрівника в дружні обійми і розкриє таємниці Всесвіту.

Ефект надасть подорожньому абсолютну свободу і відкриє всі дороги. Супутньої радості не буде меж і кордонів. Ейфорія настільки заповнить тіло психонавта, що стримати емоції і сльози буде просто неможливо.

Перед вживанням відвару рекомендується зручно влаштуватися в тихому, спокійному місці, де ніхто не зможе завадити перебігу модерних візерунків, образів і мандал.

Рекомендована порція сухих ентеогенів для бувалих мандрівників становить 3-4 грами. На компанію з 2-3 чоловік можна припасти 4-5 гр., з яких вийде шикарний чай, рівний за силою аналогічному дозуванні на кожного.

Тріп Thai сприяє звільненню свідомості з рамок реальності і умовної дозволеності. Увійшовши в простір абстрактних видінь, подорожній зможе споглядати життя з точки зору Абсолюту.