Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1680
Не дивлячись на податливість і не примхливість сходів, початківцям-садівникам слід пам'ятати про домінантну індіку. Такі гібриди потребують постійного обдуву і погано переносять високу вологість.
Показать все Свернуть

Super Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk #1 x Origin Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Особливості:
прекрасний комерційний сорт, з яким впорається навіть новачок
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
накриває приємною ейфорічній хвилею, пізніше дозволяє тілу випробувати приємну знемогу, а м'язам віддатися розслабленню
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Skunk порадують гровера стрімкими сходами, які не зажадають до себе багато уваги і дозволять отримати бажаний урожай при мінімальних зусиллях. Рослини легко переносять стрес і прощають початківцям-садівникам багато помилок з переливами і посухою, а також з перегодовуванням. У генному пантеоні стрейна міститься 80% індіки, тому шишки виростуть великими, тугими і важкими.

Висота рослин може досягати 160 сантиметрів в аутдорі, але в домашніх умовах рідко перевищує 110 см. Контроль зросту можна здійснювати за допомогою техніки SCROG, підрізкою верхівки або раннім переходом у фазу цвітіння. Запах під час розвитку рослин дуже сильний, але приємний. Нагадує солодкі цитруси. Щоб не привертати зайвої уваги, рекомендується встановити потужну вентиляцію і вугільний фільтр. Цвітіння триває 7-8 тижнів. Мабуть, Super Skunk feminised - один з сортів лінійки Ganja Seeds, які розвиваються дуже швидко.

Походження конопель Super Skunk

Фемінізоване насіння конопель Super Skunk було отримане в результаті з'єднання оригінальної генетики Сканк і Афгані. Одержаний гібрид успадкував високу продуктивність, потужний наркотичний ефект і стійкий імунітет до епідемії цвілі і гнилі. Рівень ТГК становить 19%.

Особливості вирощування конопель Super Skunk

Насіння конопель Super Skunk feminised має 99% схожість і підходить для культивації в теплиці, домашньому гроубоксі і в умовах відкритого грунту. Не дивлячись на піддатливість і непримхливість сходів, початківцям-садівникам слід пам'ятати про домінантну індіку. Такі гібриди потребують постійного обдуву і погано переносять високу вологість.

Рослини піддаються LST, клонуванню і SCROG. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих ароматних бутонів. Техніка SOG може значно підвищити врожайність, задіявши всю наявну площу.

В якості поживної основи використовують суміш кокосового волокна, крупного перліту і збагаченої землі (торф, компост або магазинний грунт). Щоб рослини повністю розкрили свій потенціал, рекомендується висаджувати насіння конопель в горщики, об'ємом від 8літров. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель Super Skunk

Потужний і насичений аромат класичного сканку і апельсинів заповнить всі приміщення, в якому буде подрібнена туга пролікована шишка. Дим смачний, але терпкий і може викликати нестримний кашель. Ефект настає миттєво і накриває приємною ейфорічній хвилею, пробуджуючи креативне мислення і несамовиту радість відкриттів. Індіка вступає в справу пізніше і дозволяє тілу випробувати приємну знемогу, а м'язам віддатися розслабленню.

Медичні характеристики конопель Super Skunk

Цілющий потенціал штаму дозволяє застосовувати його бутони в медичних цілях для лікування глаукоми, епілепсії, бронхіальної астми, нудоти і як болезаспокійливий засіб. Стрейн швидко виводить з депресії, заспокоює нерви і допомагає відновити сон.