Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1678
При культивації штаму можна застосовувати будь-які відомі техніки. Кущі добре гнуться і піддаються LST, SCROG і клонуванню.
Показать все Свернуть

Super Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lemon Skunk x Super Silver Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
активно застосовується в медичних цілях
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
хвиля ейфорії перейде в плавне заспокоєння розуму і тіла
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Lemon Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Lemon Haze - прекрасний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Сходи порадують стрімким розвитком, і через 4 тижні вегетативного росту перетворяться в шикарного вигляду кущі з величезною центральної колою і міцними бічними гілками. Домінуюча сатіва в генному «коктейлі» сорту обдарувала рослини чудовим ароматом цитрусових і спецій. Навіть найдосвідченіший гурман не зможе встояти перед чарівним ароматом штаму, а невибагливість і податливість кущів гарантують чудовий урожай навіть початківцю-гроверу, який тільки почав осягати захоплююче мистецтво грову.

Висота рослин рідко перевищує 120 сантиметрів і легко контролюється підрізкою верхівки, технікою SCROG, тренуваннями (загинанням) або раннім переводом в фазу цвітіння. Цвітіння, як і належить сатіві, продовжується 10-12 тижнів. Запах помірний, але краще підстрахуватися і встановити добротну вентиляцію з вугільним фільтром.

Super Lemon Хейз feminised має кілька почесних нагород і завоював три Кубки канабісу на міжнародному фестивалі НТСС з 2008 по 2010 рік.

Походження конопель Super Lemon Haze

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Super Lemon Haze селекціонери Ganja Seeds задіяли оригінальну генетику Лимонного Сканку і Super Silver Haze. Одержаний стрейн успадкував відмінні риси своїх батьків: смак, колір, невибагливість, високий імунітет до цвілі і гнилі, а також високий потенціал врожайності та психоактивний ефект.

Особливості вирощування конопель Super Lemon Haze

Насіння конопель Super Lemon Haze feminised однаково добре прокльовується в умовах домашнього гроурума, а також вулиці і теплиці. У відкритий грунт висаджують розсаду, яка вже підросла, в глибокі лунки, об'ємом від 15 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати компостний грунт, змішаний з крупним перлітом і кокосовим волокном.

У домашній оранжереї знадобляться горщики від 10 літрів. В таких ємностях рослини краще розкриють закладений в них потенціал і нагородять турботливого садівника гідним урожаєм іскристих суцвіть.

При культивації штаму можна застосовувати будь-які відомі техніки. Кущі добре гнуться і піддаються LST, SCROG і клонуванню. Рекомендоване освітлення: 400-1000 Ватт Днат. З одного квадратного метра знімають до 800 грам ароматних шишок або до 600 грам з однієї рослини в аутдорі.

Смак і ефект конопель Super Lemon Haze

Ароматична палітра культури наповнена відтінками свіжих цитрусових фруктів з легкою інтонацією ефірних олій і спецій. Густий і маслянистий дим подарує приємну хвилю ейфорії, допоможе розкриттю творчих здібностей і дозволить вдатися до безтурботної радості власного буття. "Стоун" настане пізніше і принесе плавне заспокоєння розуму і тілу.

Медичні характеристики конопель Super Lemon Haze

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати приготовані екстракти і подрібнені бутони для зняття стресу, виведення з глибокої депресії і пригнічених станів, лікування подагри, епілепсії, розсіяного склерозу і бронхіальної астми. Сорт добре знімає больові симптоми, підвищує життєвий тонус і піднімає настрій.