Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1677
Фемінізований сорт конопель Super Hash можна вирощувати не тільки в гроурумі, а й на вулиці і в теплиці. В умовах аутдору рослини можуть витягнутися до 160 сантиметрів, проте зріст легко контролювати своєчасним прищипуванням верхівки.
Показать все Свернуть

Super Hash feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica Genetics
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
посадить растамана на диван і занурить його в приємний заспокійливий стан
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Hash feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Hash - відмінний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Сорт підходить для початківців-садівників, а досвідчені гровери зможуть отримати неймовірно великий урожай смолистих бутонів при мінімальних зусиллях. Сходи стійко переносять перепади температур, не бояться гнилі і цвілі, а також не вибагливі до якості грунту і добрив. Все що потрібно, для отримання хорошого врожаю - світло, регулярний полив, обдув і земля. Найбільших результатів можна досягти на гідропонній установці. У генному пантеоні стрейна домінує індіка, а значить, шишки будуть тугими, важкими і ароматними. Деякі гілки на останньому тижні життєвого циклу рекомендується підв'язати, щоб уникнути надлому під вагою дозрілих бутонів.

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів. У пік цвітіння насичений цитрусовий аромат в буквальному сенсі почне проникати крізь стіни, тому настійно рекомендуємо обзавестися системою вентиляції з вугільним фільтром.

Походження конопель Super Hash

Насіння конопель Super Hash feminised отримане в процесі з'єднання рідкісної генетики оригінальних лендрейсів родом з Афганістану. Суворий і мінливий гірський клімат дозволив сорту зберегти високий імунітет до захворювань, а також невибагливість до умов культивації і різких змін погоди. Рівень ТГК досягає 19,5%.

Особливості вирощування конопель Super Hash

Фемінізований сорт конопель Super Hash можна вирощувати не тільки в гроурумі, а й на вулиці і в теплиці. В умовах аутдору рослини можуть витягнутися до 160 сантиметрів, проте зріст легко контролювати своєчасним прищипуванням верхівки.

У домашніх умовах для культивації стрейна будуть потрібні горщики об'ємом від 10 літрів, а також потужна лампа 400-600 Ватт Днат, хороша вентиляція і якісний обдув листя.

В якості поживної основи можна використовувати магазинний грунт, змішаний з кокосовим волокном і крупним перлітом. Вносити добрива можна після переходу на стадію цвітіння. Новачкам рекомендується використовувати виключно органічну підгодівлю.

Штам добре адаптований під SCROG, LST і SOG. З одного квадратного метра можна зняти до 800 грам сухих суцвіть або до 550 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Super Hash

Цитрусовий бриз з легкими інтонаціями прянощів і тропічних фруктів закрутить голову і побалує рецептори навіть найвибагливішого цінителя якісної марихуани. Тривалий і цілком накриваючий "стоун" після першої затяжки посадить растамана на диван і занурить його в приємний заспокійливий стан. Розслабленість і повний релакс очікують кожного, хто скуштує плоди Супер Хеш.

Медичні характеристики конопель Super Hash

Терапевтичний потенціал стрейна дозволяє використовувати його в медичних цілях для лікування безсоння, зняття втоми, стресу і цілого переліку психічних захворювань. Екстракти і сухі бутони часто використовують в якості заспокійливого і знеболюючого засобу.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Супер Хеш у фірмовій упаковці Ganja Seeds.