Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2176
Вирощування Super Cali Haze feminised не викличе труднощів. Сорт конопель оптимізований під культивацію в індорі, аутдорі і теплиці.
Показать все Свернуть

Super Cali Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Colombia, Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Haze Special x Colombia
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує вражаючі миті, пов'язані з трансцендентними переживаннями і потоком творчих ідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Cali Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Cali Haze - чудовий гібрид, виведений селекціонерами Ganja Seeds. Протягом п'яти років стрейн входить до двадцятки найбільш невибагливих і піддатливих сортів канабісу, рекомендованих починаючому садівникові для першого грову. Сходи стрімко перетворюються в статні кущі з вузьким нечисленним листям, величезною центральною колою і довгими бічними гілками. Ялинкова структура куща легко змінюється на "пишного монстра", шляхом підрізання верхівки на вегетативній стадії. Домінуюча сатіва в «крові» штаму дозволяє рослинам формувати довгасті і легкі суцвіття, які щедро продукують ароматну смолу.

Висота зросту не перевищує 120 сантиметрів в індорі, а цвітіння триває більше 12 тижнів. Запах сильний, з натяком на фрукти і землистий. У аутдорі висота кущів може досягати 200 сантиметрів.

Походження конопель Super Cali Haze

Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Super Cali Haze брідери Ganja Seeds задіяли оригінальну генетику Haze Special, схрестивши клон з добірною Колумбійською сатіва. Успадкована невибагливість, стійкість до захворювань і перепадів температур робить гібрид кращим вибором для початківця гровера. Довгий період цвітіння з лишком окупиться високим урожаєм смолистих бутонів з неймовірною психоактивністю. Рівень ТГК досягає 22%.

Особливості вирощування конопель Super Cali Haze

Вирощування Haze Special feminised не викличе труднощів. Сорт конопель оптимізований під культивацію в індорі, аутдорі і теплиці. Перед висадкою насіння в грунт, його попередньо замочують на ніч у воді і пророщують між двома вологими ватними дисками. Використовуючи такий метод підготовки насіннєвого матеріалу, "горіхи" проклюнуться в 99% випадках.

Піддатливість і гнучка структура куща дозволять застосувати техніку SCROG, а також LST. Клонуючи кущ на стадії вегетативного росту, гровер зможе максимально задіяти використовувану площу і значно підвищить врожайність штаму.

В якості поживного грунту використовують суміш зі збагаченої землі, крупного перліту і кокосового волокна. Рекомендований обсяг горщиків - від 8 літрів. Освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 ЕСЛ в скромних тумбочках і системних блоках.

З одного квадратного метра знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів або до 1000 грам з одного куща в умовах аутдору на початку листопада.

Смак і ефект конопель Super Cali Haze

Пряні нотки індійських спецій і вологої лісової землі - ось основна композиція, відразу розпізнана рецепторами досвідчених цінителів канабісу. М'який і густий дим подарує вражаючі миті, пов'язані з трансцендентними переживаннями і потоком творчих ідей. Розум зберігає ясність, а тіло наповнюється відчуттям польоту в невагомості. Підходить для денного і вечірнього вживання, як в компанії однодумців, так і в гордій самотності.

Медичні характеристики конопель Super Cali Haze

Цілющий потенціал стрейну дозволяє застосовувати його для лікування цукрового діабету, на початковій стадії ракових захворювань, глаукоми, розсіяного склерозу, а також безсоння і цілого ряду психічних недуг. Добре знімає втому, стимулює апетит і виводить з пригнічених станів.