Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2170
Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю.
Показать все Свернуть

Super Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
183 грн.

Описание Super Bud feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Bud дозволить гроверу отримати тільки жіночі рослини каннабісу, не турбуючись про появу чоловічих особин. Сходи формують естетично прекрасний кущ з важкою центральної колою і нечисленними бічними гілками. Домінуюча індіка в "крові" штаму дозволяє рослині нарощувати тугі і важкі суцвіття, тому рекомендується заздалегідь здійснити підв'язку або підпірку найперспективніших бутонів. Кущі стійко переносять погодні негаразди і пробачать безліч помилок починаючому садівникові. Невибагливість і безумовна врожайність в будь-яких умовах - ось девіз Super Bud feminised.

Висота рослин не перевищує 90 сантиметрів, що робить стрейн ідеальним для вирощування в аутдорі серед густої трави і низькорослих чагарників. Цвітіння триває всього 58-62 дня, а класичний запах оригінального Skunk потребує маскування, або, як мінімум, установки вентиляції з вугільним фільтром.

Походження конопель Super Bud

У генному пантеоні культури міститься виключно чиста Сканкова генетика і легендарна "кров" Big Bud. Фемінізовані насіння конопель Super Bud увібрали в себе всю міць, врожайність і невибагливість своїх батьків, дозволивши кожному ботаніку планети насолодитися "ледачим гровом" і отримати чудовий урожай неймовірно психоактивних шишок. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Super Bud

Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю. Якщо дозволяє досвід і навички, то рекомендується вирощувати штам на гідропонній установці. Навіть досвідчені садівники будуть приємно вражені обсягами врожаю і якістю кінцевого продукту. З одного квадратного метра можна зняти до 800 грам сухих ароматних суцвіть або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі.

Коренева система потребує місткі горщики від 10 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш з магазинної землі, крупного перліту і кокосового волокна. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ват Днат.

Рослини піддаються SCROG, LST і клонуванню. Притримуючи материнську рослину на вегетативній стадії, гровер матиме постійний доступ до черенків, а отже, відпаде потреба в придбанні посадкового матеріалу.

Єдиним недоліком культури є висока чутливість до добрив. Недосвідченим коноплярам краще обмежитися високо поживним субстратом і підгодовувати плантацію виключно органічними компотами на основі концентрату біогумусу, гранульованого кінського гною або гуано кажанів.

Смак і ефект конопель Super Bud

Аромати благородного Сканку, обрамлені легким фруктовим серпанком змішалися у смакоароматичній палітрі стрейна. М'який і густий дим подарує найпотужнішу хвилю ейфорії, що веде до глибокого містичного усвідомлення природи речей і будить творче мислення. Через деякий час потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням тіла і розуму.

Медичні характеристики конопель Super Bud

Цілющий потенціал дозволяє використовувати приготовані екстракти і висушені шишки сорту як панацею від цукрового діабету, психічних розладів, епілепсії, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу і безсоння. Можна вживати як у вечірній, так і в денний час доби.