Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2170
Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю.
Показать все Свернуть

Super Bud feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
83 грн.

Описание Super Bud feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Super Bud дозволить гроверу отримати тільки жіночі рослини каннабісу, не турбуючись про появу чоловічих особин. Сходи формують естетично прекрасний кущ з важкою центральної колою і нечисленними бічними гілками. Домінуюча індіка в "крові" штаму дозволяє рослині нарощувати тугі і важкі суцвіття, тому рекомендується заздалегідь здійснити підв'язку або підпірку найперспективніших бутонів. Кущі стійко переносять погодні негаразди і пробачать безліч помилок починаючому садівникові. Невибагливість і безумовна врожайність в будь-яких умовах - ось девіз Super Bud feminised.

Висота рослин не перевищує 90 сантиметрів, що робить стрейн ідеальним для вирощування в аутдорі серед густої трави і низькорослих чагарників. Цвітіння триває всього 58-62 дня, а класичний запах оригінального Skunk потребує маскування, або, як мінімум, установки вентиляції з вугільним фільтром.

Походження конопель Super Bud

У генному пантеоні культури міститься виключно чиста Сканкова генетика і легендарна "кров" Big Bud. Фемінізовані насіння конопель Super Bud увібрали в себе всю міць, врожайність і невибагливість своїх батьків, дозволивши кожному ботаніку планети насолодитися "ледачим гровом" і отримати чудовий урожай неймовірно психоактивних шишок. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Super Bud

Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю. Якщо дозволяє досвід і навички, то рекомендується вирощувати штам на гідропонній установці. Навіть досвідчені садівники будуть приємно вражені обсягами врожаю і якістю кінцевого продукту. З одного квадратного метра можна зняти до 800 грам сухих ароматних суцвіть або до 500 грам з однієї рослини в аутдорі.

Коренева система потребує місткі горщики від 10 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш з магазинної землі, крупного перліту і кокосового волокна. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ват Днат.

Рослини піддаються SCROG, LST і клонуванню. Притримуючи материнську рослину на вегетативній стадії, гровер матиме постійний доступ до черенків, а отже, відпаде потреба в придбанні посадкового матеріалу.

Єдиним недоліком культури є висока чутливість до добрив. Недосвідченим коноплярам краще обмежитися високо поживним субстратом і підгодовувати плантацію виключно органічними компотами на основі концентрату біогумусу, гранульованого кінського гною або гуано кажанів.

Смак і ефект конопель Super Bud

Аромати благородного Сканку, обрамлені легким фруктовим серпанком змішалися у смакоароматичній палітрі стрейна. М'який і густий дим подарує найпотужнішу хвилю ейфорії, що веде до глибокого містичного усвідомлення природи речей і будить творче мислення. Через деякий час потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням тіла і розуму.

Медичні характеристики конопель Super Bud

Цілющий потенціал дозволяє використовувати приготовані екстракти і висушені шишки сорту як панацею від цукрового діабету, психічних розладів, епілепсії, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу і безсоння. Можна вживати як у вечірній, так і в денний час доби.