Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03985
Теплолюбний гібрид воліє температурні режими, при яких нижнім порогом буде +21 градус за Цельсієм. Зниження температури може загрожувати не тільки послабленням рослин, а й потенційної втратою врожаю взагалі.
Показать все Свернуть

Strawberry Cough feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Strawberry Fields x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорії та щастя триває не менше трьох-чотирьох годин, зникаючи в кінці практично миттєво
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Strawberry Cough feminised Dutch Passion Seeds

Хочете кашляти із задоволенням полуничним димом? Strawberry Cough - кращий сорт коноплі для цього. Легендарний Кайл Кушман вивів даний штам виключно для клонування, але брідери банку насіння Dutch Passion пішли далі і подарували світові фемінізовані насіння конопель Полуничного Кашлю, миттєво завоювали мільйони симпатій по всьому світу. Генетика Strawberry Fields і Haze виявилася більш, ніж успішною.

Загальні характеристики конопель Strawberry Cough

Індічно-сатівний гібрид цвіте в дві фази. Для першої необхідно близько чотирьох тижнів і вона набагато інтенсивніше другий, яка триває на тиждень більше. Безумовно, головною перевагою стрейна вважаються його смакові якості, при середніх розмірах кущів, помірної врожайності і стабільно високих показниках частки активних речовин. Наприклад, якщо в середньому частка ТГК становить 15-18%, тобто зафіксовані випадки виробництва марихуани з часткою в рекордні 22,6%.

Вирощування конопель Strawberry Cough

Теплолюбний гібрид воліє температурні режими, при яких нижнім порогом буде +21 градус за Цельсієм. Зниження температури може загрожувати не тільки послабленням рослин, а й потенційної втратою врожаю взагалі. Якщо клімат вашого регіону нестабільний, вибирайте вирощування конопель в гроубоксі або теплиці. Стрейн чутливий до підгодівлі, тому намагайтеся не давати занадто багато добрив. Простота догляду - серйозний аргумент на користь вибору саме цього сорту, як дебютного в вашій персональній історії коноплярства.

Медичне застосування конопель Strawberry Cough

Домінування сатіви (близько 80%) зумовило застосування марихуани, як медичної. Оптимально використовувати її для виходу з стресових ситуацій і депресивних станів. Також канабіс добре усуває больові відчуття будь-якої природи походження.

Запах, аромат і ефект конопель Strawberry Cough

Дивовижний і неймовірно апетитний полуничний запах марихуани шикарно розкривається в димі. Немає ніяких сумнівів, що це один з найсмачніших сортів. Його неможливо сплутати ні з яким іншим. Сатівна міць і легкість стану у Strawberry Cough тримає вас довше звичайного. З відгуків, ефект ейфорії та щастя триває не менше трьох-чотирьох годин, зникаючи в кінці практично миттєво.