Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1675
Spaceman Skunk feminised оптимізований під домашнє вирощування в скромному гроубоксі, а також для умов теплиці та аутдору. Рослини піддаються всім відомим технікам культивації і можуть продемонструвати вражаючий результат на гідропонній установці.
Показать все Свернуть

Spaceman Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Gringo х Top Skunk 44 х White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує відчуття цілковитого задоволення, гармонії і спокою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Spaceman Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізований Spaceman Skunk - чудовий індіко-домінуючий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Сходи в короткі терміни перетворюються в пишні кущі з міцними бічними гілками і важкою центральної колою. До кінця цвітіння все листя покриється жирним килимом блискучих трихом, надавши гроверу можливість виготовити висококласний гашиш з трима. Рослини стійкі до різких перепадів температур, спокійно реагують на підрізання верхівки і не бояться переливів.

Висота рослин не перевищує 90 сантиметрів в індорі. Запах в період зростання сильний і нагадує класичний Сканк з деякими відтінками фруктів і польових квітів. Цвітіння триває 10 тижнів.

Походження конопель Spaceman Skunk

Фемінізоване насіння конопель Spaceman Skunk отримане завдяки кропіткій роботі селекціонерів Ganja Seeds. У генному «коктейлі» стрейна поєднана легендарна спадковість всесвітньо відомої Білої Вдови, неперевершеного Top Skunk 44 і загадкового, але вкрай врожайного Gringo. Одержаний гібрид успадкував нокаутуючий ефект, невибагливість і високий імунітет своїх батьків.

Особливості вирощування конопель Spaceman Skunk

Spaceman Skunk feminised оптимізований під домашнє вирощування в скромному гроубоксі, а також для умов теплиці та аутдору. Підвищити відсоток проростання посівного матеріалу допоможе попереднє замочування "горіхів" у воді і пророщування у вологих ватяних дисках. На вулицю сорт висаджують вкоріненою розсадою при усталеній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм.

В якості поживної основи використовують збагачений грунт, змішаний з крупним перлітом і кокосовим волокном. Для домашньої оранжереї згодяться горщики об'ємом від 10 літрів. Якщо гровер захоче виростити "гіганта", то може задіяти ємності від 25 літрів.

Рослини піддаються всім відомим технікам культивації і можуть продемонструвати вражаючий результат на гідропонній установці.

З одного квадратного метра знімають до 800 грам сухих і ароматних бутонів або до 500 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при вирощуванні в скромних шафках або системних блоках. Культура з домінуючою індікою дуже чутлива до високого рівня вологості, тому рекомендуємо встановити якісний обдув листя протягом усього життєвого циклу плантації.

Смак і ефект конопель Spaceman Skunk

Шанувальники "старої школи" по достоїнству оцінять благородний сканковий аромат сухих і пролікованих суцвіть Spaceman Skunk feminised. Насичений оліями дим з першої затяжки подарує відчуття цілковитого задоволення, гармонії і спокою. Майже наркотична дія не дозволить встати з дивана на протязі декількох годин, тому не слід вживати штам в денний час доби, коли залишилися важливі справи. Дуже добре підходить для усамітнення, медитації та релаксу.

Медичні характеристики конопель Spaceman Skunk

Медичний потенціал стрейна дозволяє використовувати приготовлені екстракти і висушені суцвіття для усунення наслідків стресу, відновлення сну і виведення з глибокої депресії. Його також приймають як м'язовий релаксант і знеболюючий засіб при мігрені.