Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03315
Елітне насіння конопель Sour Mango feminised ідеально підходить для вирощування як у домашній оранжереї, так і під відкритим небом. Помірне внесення добрив дозволить рослині розкрити весь свій потенціал і порадувати садівника відмінною якістю продукту.
Показать все Свернуть

Sour Mango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mango Haze x Sour Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
повне заспокоєння і задоволення життям
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Sour Mango feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель Sour Mango - унікальний гібрид від українського сідбанка Ganja seeds. Індіка, що переважає в генному пантеоні стрейна, дозволяє сходам формувати компактні рослини з потужною, але помірно розгалуженою структурою куща. На стадії цвітіння рослини формують щільні і важкі суцвіття, які щедро продукують ароматну смолу.

Як видно з назви, бутони виділяють неповторний аромат зрілого манго. Така особливість сорту виникла завдяки високому вмісту в смолі рослини вуглеводневої сполуки - мірцена. Саме концентрація цього монотерпену сприяє яскравому смаку тропічних фруктів. Крім смакоароматичних якостей, хімічна сполука наділяє штами індіки здатністю "приковувати до дивану", а також стимулює розкриття творчих здібностей у курця. Мірцен також присутній в апельсині, лимоні, в деяких травах і запашному хмелі.

Sour Mango відрізняється невибагливістю і стійким імунітетом до цвілі, проте важкі і щільні бутони все-таки вимагають якісного обдування в гроубоксі. Приховати композицію "райських фруктів" допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Сходи рідко перевищують висоту 120 сантиметрів в індорі, а у відкритому грунті можуть досягати 150-180 см.

Родовід Sour Mango

Насіння конопель Sour Mango feminised були отримані в результаті схрещування двох чудових гібридів: Mango Haze і Sour Diesel. Тривала селекція і відбір найбільш перспективних і стабільних паростків дозволили багатьом гроверам планети перейнятися чудовими смаковими якостями стрейна і його чарівним ефектом. Рівень ТГК становить 12-16%.

Особливості вирощування конопель Sour Mango

Елітне насіння конопель Sour Mango feminised ідеально підходить для вирощування як у домашній оранжереї, так і під відкритим небом. За оптимальних умов штам винагородить уважного гровера 350-600 грамами сухих іскристих бутонів з одного метра квадратного при техніці SCROG, а на вулиці з одного куща можна зібрати до 300 г в кінці вересня.

Цвітіння триває 50-60 днів. Помірне внесення добрив дозволить рослині розкрити весь свій потенціал і порадувати садівника відмінною якістю продукту. Рекомендоване освітлення: 250-400 Ватт. Потужна коренева система віддає перевагу об'ємним горщикам 8-15 літрів. При менших розмірах урожай буде скромнішим. При культивації "гігантів" в контейнері від 20 літрів, рекомендується заздалегідь підв'язати найперспективніші галузі, щоб уникнути надлому під вагою смолистих бутонів.

За два тижні до харвесту внесення підгодівлі слід припинити і поливати плантацію виключно чистою водою.

Смак і ефект конопель Sour Mango

Сухі подрібнені бутони наповнюють простір палітрою дивовижних ноток, що поєднують відтінки манго і папайї, обрамлених інтонаціями цитруса і ледь вловимих запашних трав. Дим м'який і густий. Після першої затяжки викликає відчуття повного спокою та достатку життям. Плавні хвилі тепла дозволять зануритися в безмежний світ спокою, неспішних роздумів і зовнішньої відстороненості. У тиші народяться геніальні ідеї, а радісне споглядання внутрішнього світу подарує примирення з усіма сторонами своєї багатогранної особистості. Безтурботність тихо, але впевнено призведе мандрівника до причалу мрій і солодкої дрімоти.

Сорт рекомендований для усамітнення, медитації, розслаблення, а також вечірніх прогулянок і перегляду хороших фільмів.

Медичні якості конопель Sour Mango

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для зняття напруги, а також в якості м'язового релаксанта. Стрейн призначають для стимуляції апетиту і припинення гострих болів.

Насіння конопель, представлені в магазині, мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування у ватяних дисках. Весь матеріал відправляється в фірмових упаковках, що перешкоджають пошкодженню «горішків» при транспортуванні.