Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1674
Насіння конопель Sour Diesel feminized дають сходи, які порадують коноплярів чудовим врожаєм не тільки в закритому грунті, а й у теплиці і аутдорі.
Показать все Свернуть

Sour Diesel feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Chemdawg 91 x Super Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
швидко охопить свідомість і подарує незабутню хвилю ейфорічної радості
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Sour Diesel feminised Ganja Seeds

Sour Diesel feminised здивує гроверів крайньою невибагливістю до умов вирощування. Сходи чудово себе почувають в будь-якому типі грунту і швидко нарощують шишечну масу. Рослини несприйнятливі до різких перепадів температури, володіють спокійним характером і легко протистоять епідемії гнилі і цвілі. Фемінізоване насіння конопель Sour Diesel гарантує гроверу, що з посадкового матеріалу проклюнуться тільки жіночі рослини.

Висота рослини рідко перевищує 1 метр. Запах під час росту помірний, але їдкий. Нагадує класичний Сканк з дизельними нотками. Цвітіння триває 10 тижнів. У генному пантеоні стрейна домінує Сатіва - це значить, що садівника на харвест чекатиме значний урожай довгастих бутонів з безліччю бурштинових вусиків.

Походження конопель Sour Diesel

Для виведення гібрида брідери Ganja Seeds задіяли генетику всім відомого Сканку і Chemdawg 91. Фемінізоване насіння конопель отриманого гібрида ввібрало в себе тільки кращі характеристики своїх батьків і готове продемонструвати кожному садівникові, наскільки простим і безтурботним може бути гров.

Особливості вирощування конопель Sour Diesel

Насіння конопель Sour Diesel feminized дають сходи, які порадують коноплярів чудовим врожаєм не тільки в закритому грунті, а й у теплиці і аутдорі. Підвищити схожість посадкового матеріалу допоможе замочування "горіхів" у воді і пророщування між вологими ватними дисками.

Рослини прекрасно переносять техніку LST, але бояться SCROG і піддаються клонуванню, що дозволяє максимально використовувати наявну площу і отримати набагато більший урожай відмінних шишок, облитих смолою.

В якості поживної основи задіють суміш з торфу, крупного перліту і кокосового волокна. Замість торфу можна використовувати компостну землю або покупний збагачений грунт. Коренева система культури потребує горщик, об'ємом від 10 літрів. У маленьких ємностях (3-6 літри) кущі не зможуть повністю розкрити свій потенціал.

З одного квадратного метра знімають до 600 грам просмолених сухих суцвіть або до 400 грам з одного куща в умовах аутдору. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат або від 150 Ватт ЕСЛ в системному блоці або тісній шафі.

Смак і ефект конопель Sour Diesel

Потужний дизельний вибух можна відчути якщо піднести до носа проліковані суцвіття Sour Diesel feminised. Густий, але терпкий дим швидко охопить свідомість і подарує незабутню хвилю ейфорічної радості, щасливих переживань і творчого натхнення, залишаючи розум ясним, а думки свіжими. Підходить для вживання, як в денний, так і в вечірній час доби.

Медичні характеристики конопель Sour Diesel

Високий рівень ТГК і КБД дозволяє використовувати приготовлені екстракти і висушені суцвіття культури для зняття втоми, виведення з депресії, усунення тривожних станів, а також для лікування розсіяного склерозу, цукрового діабету, подагри і цілого списку психічних захворювань, в тому числі шизофренії.