Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1673
Насіння конопель Somango feminised ідеально підходять для культивації у відкритому грунті, домашній оранжереї і теплиці. Компактний розмір дає можливість вирощувати улюблену рослину навіть в самих скромних боксах.
Показать все Свернуть

Somango feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk, Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Skunk Korean x Jack Herer x Super Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так, ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
за лічені секунди підніме настрій. Теплі седативні хвилі дозволять розслабитися
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Somango feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель Somango feminised - чудовий індічний гібрид від українського банку Ganja seeds. Сходи показують стрімке зростання і формують безліч міцних бічних відгалужень, здатних наростити значну шишечну масу. Кущі нарощують грандіозну кількість зеленого листя, яка до кінця цвітіння прикрашається рясним шаром молочно-бурштинових трихом. Манікюрінг змусить "попітніти", але купа "смоли" дозволить самостійно приготувати висококласний гашиш.

Під час цвітіння бутони виділяють стійкий аромат зрілого тропічного манго в поєднанні з лимоном і м'ятою. Запах доведеться маскувати глушилками або усувати за допомогою установки якісної вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. Цвітіння триває 6-8 тижнів. За такий короткий період рослини здатні наростити значну кількість тугих і ароматних бутонів, покритих липкою смолою.

До кінця життєвого циклу, рекомендується припинити внесення добрив. Досвідчені садівники, в останні два тижні, поливають плантацію тільки чистою водою. Така хитрість дозволяє рослині очиститися від хімічних домішок, покращуючи смакоароматичні якості кінцевого продукту.

Родовід Somango

Насіння конопель Somango feminised були отримані в результаті схрещування трьох легендарних штамів канабісу: Big Skunk Korean, Jack Herer і Super Skunk. Унікальні характеристики батьків "old - scool" були дбайливо передані гібриду. Стрейн володіє прекрасним імунітетом до цвілі і гнилі, а також стійко протистоїть погодним «капризам». Рівень ТГК досягає рекордних 21% і наділяє штам правом відправляти в «нокаут» навіть досвідчених любителів "стафа" з високою толерантністю.

Особливості вирощування конопель Somango

Насіння конопель Somango feminised ідеально підходять для культивації у відкритому грунті, домашній оранжереї і теплиці. Компактний розмір дає можливість вирощувати улюблену рослину навіть в самих скромних боксах. Рідко перевищує 80-90 сантиметрів у висоту кущ, легко піддається технікам SCROG і SOG, що дозволяє в рази збільшити показники врожайності.

Потужна коренева система зажадає об'ємного горщика 8-15 літрів. У менших ємностях культура не зможе розкрити весь потенціал і обдарує "економного конопляра" мізерним урожаєм. При використанні поживного грунту відпадає необхідність внесення добрив на стадії вегетативного росту. Професійні гровери виготовляють субстрат самостійно, змішуючи збагачену азотом, фосфором і калієм землю з кокосовим волокном і вермикулітом. Помірне внесення підгодівлі на стадії цвітіння підвищить кількість врожаю. Як добавки новачкам рекомендується використовувати концентрат біогумусу або "чай" на основі кінського гною або компостного грунту.

Рекомендоване світло: 250-600 Ватт. Чим вище інтенсивність освітлення, тим більше поживних елементів може засвоїти рослина, що в свою чергу позитивно позначається на зростанні масі шишок.

В індорі врожайність досягає 400-500 грам з одного метра квадратного, а в аутдорі з одного куща можна зняти до 350 г.

Смак і ефект конопель Somango

Подрібнені бутони наповнюють простір сильним ароматом квітучих трав і "райських фруктів". Композиція рясніє нотками манго і м'яти, а солодкий післясмак, з легкими гашишними інтонаціями, здатний запаморочити голову навіть самому розпещеному цінителеві селекційних сортів канабісу. Густий, але м'який дим підбадьорить своєю свіжістю і за лічені секунди підніме настрій. Теплі седативні хвилі дозволять розслабитися, і зануритися в медитативний споглядаючий всесвіт власних мрій під музику умиротворення і достатку життя.

Медичні характеристики конопель Somango

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти як знеболюючий засіб, а також для впевненого виходу з томливої депресії. Стрейн відмінно відновлює сон і стимулює апетит. Його призначають пацієнтам, що страждають порушеннями шлунково-кишкового тракту, бронхіальною астмою і глаукомою.

У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель від українського сідбанка Ganja seeds. Всі замовлення відправляються у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодження насіннєвого матеріалу при транспортуванні поштовими службами.