Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2160
Snow Ryder feminised оптимізований під вирощування в скромному домашньому гроурумі, теплиці і в умовах відкритого грунту. Рослини спокійно переносять стрес, піддаються всім відомим технікам культивації.
Показать все Свернуть

Snow Ryder feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Shortstuff #1 x Snow White
Тип:
Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує хвилю умиротворення, гармонії і радості власного буття
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Snow Ryder feminised Ganja Seeds

Фемінізована версія Snow Ryder порадує садівника тільки жіночими рослинами. Сходи здивують стрімким розвитком, і всього за 4 тижні вегетативної стадії перетворяться в шикарні пухнасті кущі з безліччю зав'язей суцвіть. Структура рослини, як і належить домінуючій індікі, міцна. Численне листя до кінця життєвого циклу повністю покриється товстим шаром блискучих білосніжних трихом. Шишки важкі і тугі. За три тижні до харвесту рекомендується підв'язати самі важкі гілки або встановити міцні підпірки.

Висота рослин не перевищує 110 сантиметрів. Запах під час зростання сильний і наповнений чарівною композицією, що складається з прянощів, фруктів і апельсину. Їдкий запах доведеться маскувати або фільтрувати вугільним фільтром. Цвітіння триває всього 7-9 тижнів. Фемінізоване насіння конопель Snow Ryder рекомендоване початківцям садівникам в якості посадкового матеріалу при першому грові.

Походження конопель Snow Ryder

Фемінізоване насіння конопель Snow Ryder увібрало в себе добірну генетику афганської індіки і мексиканської сатіви. Рівень ТГК досягає 18%.

Особливості вирощування конопель Snow Ryder

Snow Ryder feminised оптимізований під вирощування в скромному домашньому гроурумі, теплиці і в умовах відкритого грунту. Рослини спокійно переносять стрес, піддаються всім відомим технікам культивації і здатні нагородити турботливого ботаніка 800 грамами сухих суцвіть з одного квадратного метра або до 500 грам з одного куща на початку жовтня в умовах аутдору.

Масивна коренева система культури найкраще себе почуває у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів. В якості поживної суміші використовують субстрат, що складається з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі.

Добрива для плантації можна купити в спеціалізованих магазинах або використовувати органічні настої на основі компостній землі або кінського гною.

Рекомендоване освітлення - 400-600 Ват Днат або від 150 ЛЕД при вирощуванні канабісу в крихітних шафках або системних блоках.

Смак і ефект конопель Snow Ryder

Чарівний аромат цитрусових і прянощів закрутить голову будь-якому цінителю селекційної марихуани. Ніжний густий дим подарує хвилю умиротворення, гармонії і радості власного буття. Вплив дуже сильний, тому не рекомендується вживати культуру в денний час доби.

Медичні характеристики конопель Snow Ryder

Терапевтичний потенціал стрейна дозволяє застосовувати його в медичних і рекреаційних цілях для зняття втоми, відновлення сну, стимуляції апетиту, усунення нудоти, а також для лікування цукрового діабету, розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона, Альцгеймера, подагри і дитячої епілепсії.

У магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Snow Ryder у фірмовій упаковці Ganja seeds.