Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06082
Купити фотоперіодне насіння конопель Білий Леопард feminised можуть досвідчені, і навіть початківці гровери. Рослини невибагливі в процесі свого розвитку. Кущі канабісу продемонструють гідну продуктивність.
Показать все Свернуть

Snow Leopard feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
White Russian x Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
виявляється в активації творчих здібностей, піднятті настрою
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Snow Leopard feminised Bang Seeds

Рослини, які утворюють фемінізовані насіння конопель Snow Leopard, формують безліч бічних гілок і велику центральну колу. До початку харвесту суцвіття і значна частина листя покриваються липким смолянистим шаром. Така особливість дозволяє конопляру зробити ароматний і дуже психоактивний гашиш.

Купити фотоперіодне насіння конопель Білий Леопард feminised можуть досвідчені, і навіть початківці гровери. Рослини невибагливі в процесі свого розвитку. Кущі канабісу продемонструють гідну продуктивність. З метра квадратного (в Indoor) ботанік зможе зняти до 600 грам першокласних шишок. Рівень ТГК в смолі досягає 21%, а значить ефект від вживання буде досить потужним.

Культуру можна сміливо висаджувати в теплиці, домашньому гроубоксі або у відкритому грунті. Рослина не боїться температурних перепадів і переливів, але при цьому вимагає гідного освітлення.

Походження конопель Snow Leopard

Фемінізований сорт Snow Leopard був створений професійними селекціонерами сідбанка BangSeeds. Для отримання нового гібрида, генетики зробили схрещування стрейнів Білий Російський і Hindu Kush.

Особливості вирощування конопель Snow Leopard

В оптимальних умовах для росту і розвитку, рослини досягають не більше 90 сантиметрів у висоту. Такі габарити куща дозволяють замаскувати його серед іншої рослинності у відкритому грунті, а також здійснювати гров в скромному за розміром боксі.

Висаджувати культуру в Outdoor слід вкоріненою розсадою. Щоб рослина могла розкрити свій потенціал, обсяг лунки повинен бути не менше 15 літрів. Підбираючи поляну для висадки, конопляру слід враховувати світлолюбні примхи стрейна. Прямі сонячні промені повинні висвітлювати рослину протягом усього дня.

Гроубокс необхідно оснастити системою вентиляції, лампою ДНаТ від 250 ват і кулером для обдування листя. Рекомендується купувати горщики від 10 л. В якості поживної основи найкраще використовувати покупний грунт з однаковим співвідношенням азоту, фосфору і калію. Кокосовий грунт і вермикуліт допоможуть надати грунті пухнасту дихаючу структуру. Полив повинен бути регулярним і помірним.

Аромат і ефект конопель Snow Leopard

Проліковані шишки, при подрібненні в гріндері, виділяють пряно-цитрусовий запах. Вплив проявляється в активації творчих здібностей, піднятті настрою і підвищеною товариськості. Ганджа підійде для вживання в будь-який час доби, а також для проведення активного відпочинку в колі близьких друзів.

Медичне застосування конопель Snow Leopard

Марихуана даного штаму не є медичною, але травичка здатна впоратися зі стресом, депресією і втомою.