Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1672
Насіння конопель Сканк №1 feminised можна висаджувати в теплиці, домашньому гроубоксі, а також в умовах аутдору. Податливі сходи добре переносять тренування, піддаються LST, SCROG, а також легко клонуються.
Показать все Свернуть

Skunk №1 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Colombia
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Afghani х Acapulco Gold х Colombian Gold
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
тривалий, наркотичний, стабільний, без змін настрою або самопочуття
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk №1 feminised Ganja Seeds

Фемінізована версія Skunk №1 від бридерів Ganja Seeds дозволяє початківцям гроверам доторкнутися до історії виникнення селекційного канабісу, відкрити двері в далекі 70-ті роки і перейнятися чарівним потужним впливом марихуани "старої школи". Фемінізоване насіння конопель Skunk №1 дозволять гарантовано виростити тільки жіночі рослини, істотно заощадивши на часі і засобах. Сходи культури відрізняються стрімким ростом, стійкістю до різних захворювань, в тому числі цвілі і гнилі, а також легко переносять температурні перепади.

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів і легко контролюється раннім переходом у фазу цвітіння або підрізкою центральної коли. Аромат під час росту дуже їдкий і в буквальному сенсі може проникати крізь стіни. Дану проблему можна вирішити хорошою вентиляцією з вугільним фільтром. Цвітіння триває 10-12 тижнів, як і годиться гібриду з домінуючою Сатівою в генному «коктейлі».

Походження конопель Skunk №1

Для виведення стрейна задіяна генетика оригінального Афгані, Золотого Акапулько і Colombian Gold. Фемінізоване насіння конопель Skunk №1 увібрало в себе всю міць, невибагливість і потужний вплив батьків і здатне продемонструвати високу врожайність навіть при мінімальному догляді з боку садівника. Рівень ТГК досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Skunk №1

Насіння конопель Сканк №1 feminised можна висаджувати в теплиці, домашньому гроубоксі, а також в умовах аутдору. Податливі сходи добре переносять тренування, піддаються LST, SCROG, а також легко клонуються. Материнську рослину можна тримати кілька років на вегетативній стадії, забезпечивши себе постійним доступом до черенків.

На вулицю стрейн висаджують добре укоріненою розсадою при усталеній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм. Перед висадкою розсади гровер повинен завчасно підготувати лунки, об'ємом від 15 літрів і наповнити їх живильним субстратом, що складається з суміші збагаченої землі,крупного перліту і кокосового волокна.

У домашній оранжереї використовують горщики, об'ємом від 10 літрів з проробленими дренажними отворами. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. З одного квадратного метра досвідчені садівники знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів або до 1000 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Skunk №1

Аромат Сканк з нотками цитрусових і прянощів очікує кожного конопляра, який вирішив подрібнити шишку Сканку №1. Солодкий, але міцний дим викличе найсильніший наркотичний ефект і дозволить розкрити творчі здібності курця, відправивши свідомість в політ по простору відкриттів, нових ідей і неординарних підходів до вирішення будь-яких життєвих завдань.

Медичні характеристики конопель Skunk №1

Терапевтичний потенціал культури був помічений ще п'ять десятків років тому. Штам використовували для усунення больових симптомів, лікування бронхіальної астми, подагри, психічних захворювань, розсіяного склерозу і цукрового діабету.