Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1671
Культивація Skunk x Great White Shark feminised не викличе складнощів як у початківця-садівника, так і у досвідченого конопляра. Сорт підходить для висадки в скромному домашньому гроурумі, а також в теплиці і в умовах аутдору.
Показать все Свернуть

Skunk x Great White Shark feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Great White Shark
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
кам'яніючий вплив на тіло, але трохи згодом ефект перетворюється в чарівний "стоун", що дозволяє вдатися до роздумів
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk x Great White Shark feminised Ganja Seeds

Skunk x Great White Shark - чудовий гібрид, що поєднує в своєму генному пантеоні двох чемпіонів, призерів міжнародного фестивалю, присвяченого канабіс культурі "Cannabis Cup". Що може бути краще, ніж оригінальний сканк, до якого примішані гени "Білих" сортів? До кінця життєвого циклу рослина повністю покривається рясним килимом блискучих трихом, дозволяючи садівникові виготовити вбивчий гашиш зі стриженого листя. Домінуюча індіка в "крові" штаму наділила рослини здатністю формувати вкрай важкі і тугі бутони, яким може знадобитися підв'язка за 3 тижні до харвесту.

Висота рослин не перевищує 110 сантиметрів. Запах сильний і поєднує в собі цитрусові і солодкуваті інтонації, обрамлені терпкістю і приправами. Цвітіння триває всього 7-9 тижнів.

Походження конопель Skunk x Great White Shark

Фемінізоване насіння конопель Skunk x Great White Shark отримане в результаті схрещування класичного сканку і Великої Білої Акули від Green Hause. Рівень ТГК знаходиться в діапазоні 18-21%.

Особливості вирощування конопель Skunk x Great White Shark

Культивація Skunk x Great White Shark feminised не викличе складнощів як у починаючого садівника, так і у досвідченого конопляра. Сорт підходить для висадки в скромному домашньому гроурумі, а також в теплиці і в умовах аутдору. Весь посадковий матеріал рекомендується попередньо замочити у воді і проростити у ватяних дисках.

Вкорінену розсаду «десантують» у відкритий грунт в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. В якості грунту можна використовувати торф, компостну або магазинну землю, змішану з крупним перлітом і кокосовим волокном.

У гроубоксі "горіхи", що проклюнулися, висаджують в горщики об'ємом від 10 літрів з проробленими дренажними отворами. В якості добрив можна використовувати органіку або хімічну підгодівлю.

Рослини відмінно відгукуються на техніку LST, SCROG і SOG. З одного квадратного метра садівники знімають до 800 грам смолистих і ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Смак і ефект конопель Skunk x Great White Shark

Сухі та проліковані суцвіття культури мають чудовий аромат, що нагадує цукерки і тропічні фрукти. Дим густий і терпкий. З першої затяжки викликає кам'яніючої вплив на тіло, але трохи згодом ефект перетворюється в чарівний "стоун", що дозволяє вдатися до роздумів, медитації і просто приємно відпочити наодинці з собою.

Медичні характеристики конопель Skunk x Great White Shark

Медичний потенціал штаму дає можливість використовувати правильно приготовані екстракти і подрібнені шишки для зняття наслідків стресу, виведення з глибокої депресії і пригніченого стану. Добре заспокоює, знімає біль, стимулює апетит і усуває нудоту.

У магазині можна купити насіння конопель Сканк x Велика Біла Акула в фірмовій упаковці Ganja Seeds.