Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1670
Насіння конопель Сканк x Early Skunk feminised використовується в якості посівного матеріалу в умовах дачної теплиці, домашнього гроубокса і вулиці.
Показать все Свернуть

Skunk x Early Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Early Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований, поєднує приємну розслабленість і творчий політ думки
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Skunk x Early Skunk feminised Ganja Seeds

Skunk x Early Skunk fem - індіка-домінуючий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Сходи формують прекрасні розмашисті кущі з величезною центральною колою і міцними бічними гілками. Шишки важкі і щільні, тому рекомендується встановити якісний обдув і контролювати вологість.

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів. Запах в пік цвітіння солодкий, але досить їдкий, тому без вентиляції не обійтися. Цвітіння триває 7-9 тижнів.

Походження конопель Skunk x Early Skunk

Фемінізоване насіння конопель Skunk x Early Skunk - це результат схрещування найчистішої генетики класичного Сканк і Early Skunk. Гібрид увібрав невибагливість, врожайність і високий психоактивний потенціал своїх батьків і порадує початківця гровера прекрасним урожаєм смолистих суцвіть з неймовірною смакоароматичною палітрою. Рівень ТГК 21%. У генному «коктейлі» стрейна міститься 65% індіки і 35% сатіви.

Особливості вирощування конопель Skunk x Early Skunk

Насіння конопель Сканк x Early Skunk feminised використовуються в якості посівного матеріалу в умовах дачної теплиці, домашнього гроубокса і вулиці. В аутдорі висота рослин може досягати 170 сантиметрів, але легко контролюється своєчасною підрізкою верхівки.

В умовах відкритого грунту розсада висаджується в заздалегідь підготовлені лунки. Важливо, щоб при «десантуванні» підростаючої плантації нічна температура повітря трималася на позначці +10 градусів за Цельсієм.

В індорі рекомендується використовувати горщики від 10 літрів. В якості поживного грунту задіюють суміш з кокосового волокна, крупного перліту і збагаченого грунту. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат.

Рослини піддаються техніці SOG, SCROG і LST. З одного квадратного метра знімають до 700 грам блискучих сухих бутонів або до 380 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Skunk x Early Skunk

Класичний гашишний аромат з відтінками запашних трав і солодощів можна розпізнати, подрібнивши проліковану шишку сорту. Збалансований вплив поєднує приємну розслабленість і творчий політ думки.

Медичні характеристики конопель Skunk x Early Skunk

Медичний потенціал стрейна дозволяє використовувати його для зняття втоми, наслідків стресу, а також при частих головних болях. Штам добре виводить з депресії, відновлює апетит і підвищує життєвий тонус.