Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1668
Вирощувати стрейн - одне задоволення. Навіть початківець конопляр впорається з поставленим завданням і при мінімальній турботі виростить шикарний урожай.
Показать все Свернуть

Shiva Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Shiva x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
хвиля ейфорії плавно зміниться розслабленням
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Shiva Skunk feminised Ganja Seeds

Елітне фемінізоване насіння конопель Shiva Skunk демонструє стійкі сходи, які порадують садівника прекрасним урожаєм психоактивних шишок з чудовими смакоароматичними якостями. Рослини не вимогливі до догляду, стійко переносять температурні перепади, не бояться високої вологості і наділені високим імунітетом до різних захворювань.

Вирощувати стрейн - одне задоволення. Навіть початківець конопляр впорається з поставленим завданням і при мінімальній турботі виростить шикарний урожай. У генному «коктейлі» стрейна домінує Сатіва, а значить, листя будуть вузькуватими, а бутони подовженими.

Висота рослин досягає 130 сантиметрів в гроубоксі і до 180 сантиметрів в аутдорі. Запах сильний і здатний проникати крізь стіни. Аромат нагадує мускус і стиглі цитрусові. Цвітіння триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Shiva Skunk

Фемінізоване насіння конопель отримане селекціонерами Ganja Seeds за допомогою схрещування генетики Сканк і Шива. Одержаний в результаті злиття гібрид отримав високий потенціал врожайності, невибагливість і стійкість до стресів. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Shiva Skunk

Shiva skunk feminised оптимально підходить для висадки у відкритий грунт, а також для умов домашнього гроубокса і дачної теплиці. Висоту рослин легко контролювати швидким переходом в фазу цвітіння в індорі або підрізкою верхівки в аутдорі.

Рослини відмінно пристосовуються до техніки SCROG і LST, а також легко клонуються. Притримуючи материнську рослину на вегетативній стадії постійно, гровер матиме безмежний доступ до нових черенків. Техніка SOG допоможе значно підвищити врожайність стрейна, максимально задіявши наявну площу.

У гроубоксах розсаду висаджують у великі горщики, об'ємом від 10 літрів. Ємності наповнюють живильним субстратом, що складається з суміші крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту. З одного квадратного метра знімають до 700 грам сухих ароматних суцвіть або до 650 грам з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель Shiva Skunk

Чудовий цитрусовий аромат з нотками мускусу заповнить весь простір, в якому вирішать подрібнити проліковані суцвіття культури. Насичений маслами дим з однієї затяжки подарує чарівне відчуття всеосяжного щастя і радості. Хвиля ейфорії плавно зміниться "Стоуном", який розслабить тіло і дозволить відпочити від щоденних турбот. Штам рекомендований як для вечірнього, так і для денного вживання.

Медичні характеристики конопель Shiva Skunk

Цілющий потенціал дозволяє застосовувати виділені з шишок екстракти для лікування психічних захворювань, глаукоми, бронхіальної астми, хвороби Альцгеймера, Паркінсона і дитячої епілепсії. Культура також добре знімає втому, виводить зі стану глибокої депресії і відновлює сон.

У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Shiva skunk у фірмовій упаковці Ganja seeds.