Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1667
Листя тонкі і мають насичено зелене забарвлення. Рослини невибагливі до умов культивації, стійко переносять спеку і не стресують при стрибках температури.
Показать все Свернуть

Shaman feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Purple, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Purple№1 x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
вкрай наркотична дія, доповнена п'янкою ейфорією і польотом по світу творчих відкриттів і запаморочливих ідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Shaman feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Shaman представляє собою дивний F1 гібрид від селекціонерів сід-банку Ganja Seeds. В "крові" штаму домінує сатіва, а значить, сходи перетворяться в струнку високу рослину з величезною довгастою центральної колою і безліччю тонких, але міцних бічних гілок. Листя тонкі і мають насичено зелене забарвлення. Рослини невибагливі до умов культивації, стійко переносять спеку і не стресують при стрибках температури.

Висота рослин не перевищує 130 сантиметрів в гроурумі і рідко досягає 180 сантиметрів в аутдорі. Протягом усього життєвого циклу плантації буде чітко відчуватися їдкий аромат сканку з властивими йому нотками цитруса і дизеля. Цвітіння триває 9 тижнів. Відмінною особливістю стрейна є мінливе забарвлення листя. До харвесту вузькі листочки набувають багряного відтінку, надаючи кущам естетично прекрасного вигляду.

Походження конопель Shaman

Для виведення гібрида Shaman feminised задіяна благородна генетика класичного сканку і Purple №1. Фемінізоване насіння конопель гарантує отримання тільки жіночих кущів канабісу. Рівень ТГК досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Shaman

Даний фемінізований стрейн оптимізований під вирощування в скромному домашньому гроурумі, в умовах відкритого грунту, а також дачної теплиці. Рослини легко клонуються, податливі до техніки LST, а також SCROG. З одного квадратного метра в індорі знімають до 800 грам сухих іскристих суцвіть або до 400 грам з одного куща в аутдорі.

В якості освітлення рекомендують використовувати газорозрядні лампи високого тиску потужністю 400-1000 Вт або від 150 Ватт ЛЕД при культивації в маленьких шафках або системних блоках.

В якості збагаченого субстрату використовують суміш з крупного перліту, компостної землі і кокосового волокна. Оптимальний обсяг горщиків - 10-15 літрів. У менших обсягах рослини не зможуть повністю розкрити свій потенціал врожайності, але все одно порадують гровера просмоленими бутонами шикарної якості та чудовою психоактивною силою.

Смак і ефект конопель Shaman

Інтонації легендарного сканку з легким відтінком фруктів закрутять голову кожному цінителю селекційної марихуани. Густий, але терпкий дим може викликати легке першіння і вкрай наркотичну дію, доповнену п'янкою ейфорією і польотом по світу творчих відкриттів і запаморочливих ідей. Плавний перехід до обволікаючого "стоуну" подарує незабутнє відчуття невагомості і цілковитого розслаблення.

Медичні характеристики конопель Shaman

Терапевтичний потенціал штаму дозволяє застосовувати приготовані з суцвіть екстракти для зняття тривожності, наслідків стресу, виведення з глибокої депресії, а також для відновлення сну, усунення нудоти і стимуляції апетиту. Підходить для вечірнього і денного вживання.