Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03976
З урахуванням орієнтованості на аутдор, брідер докладе чимало зусиль для захисту гібрида від шкідників і кліщів, а також від появи цвілі і схильності до захворювань різного роду.
Показать все Свернуть

Shaman feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Purple, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Purple#1 x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
посилюється поступово, не занурюючи в тривогу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
665 грн.

Описание Shaman feminised Dutch Passion Seeds

Це гібрид першого покоління кросу Purple # 1 і фемінізованого Skunk був створений селекціонерами Dutch Passion і отримав авторську назву Шаман за свої неординарні характеристики. Банк насіння пропонує купити насіння конопель цього стрейна вже понад тридцять років, а коноплярі із задоволенням їх купують, радуючи себе і оточуючих дивовижними врожаями.

Загальні характеристики конопель Shaman

Сім-вісім тижнів до піку зрілості і ви отримаєте заслужену подяку у вигляді 300-400 грамів загадкової марихуани з будь-якого квадратного метра вашої посівної території. У аутдорі для харвесту визначені дві граничні тижні вересня-жовтня. У готовому до вживання канабісу частка тетрагідроканнабінолу може коливатися від 14 до 18%.

Вирощування конопель Shaman

Орієнтований на вирощування конопель в теплиці стрейн, чудово розкриває свій потенціал також в аутдорі. У гроубоксі і інших закритих системах врожайність може значно знижуватися. З урахуванням орієнтованості на аутдор, брідер докладе чимало зусиль для захисту гібрида від шкідників і кліщів, а також від появи цвілі і схильності до захворювань різного роду. З таким доробком міцності, штам буде цікавий коноплярам будь-якого рівня підготовки і навіть з відсутністю досвіду.

У зовнішності очевидно домінує Sativa. Не дивуйтеся, якщо частина кущів раптом почне набувати бузковий відтінок. Це характерно для штаму, але не всім рослинам.

Медичне застосування конопель Shaman

Чудовий засіб з антистресовими властивостями, що відновлюють баланс у випадках сильної перевтоми. Марихуана Шаман якісно і швидко справляється з больовими відчуттями різної природи походження, знімає запалення і позбавляє від м'язових спазм.

Запах, аромат і ефект конопель Shaman

Головний запах ганжі - виноградно-квітковий. Смак марихуани, а точніше, виробленого їй диму, солодкий і освіжаючий. Ефект посилюється поступово, не занурюючи в тривогу. Виключно позитив, ейфорія і приємна розслабленість. За три години організм повністю відновиться, і ви можете навіть забути, що вже сьогодні курили.