Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1665
Сходи стрейна стрімко розвиваються незалежно від умов культивації і за короткий проміжок часу перетворюються в компактні пухнасті рослини з величною центральною колою і міцними вузлуватими бічними гілками.
Показать все Свернуть

Sensi Skunk feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викликає потужну хвилю скам'яніння, що плавно переходить в солодку знемогу і релаксацію
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Sensi Skunk feminised Ganja Seeds

Фемінізований гібрид Sensi Skunk - чудовий сорт від селекціонерів Ganja Seeds. В "крові" штаму домінує індіка, успадкована у оригінального Афгані. Сходи стрейна стрімко розвиваються незалежно від умов культивації і за короткий проміжок часу перетворюються в компактні пухнасті рослини з величною центральною колою і міцними вузлуватими бічними гілками, здатними витримувати велику вагу ароматних і тугих суцвіть. Фемінізоване насіння конопель Sensi Skunk гарантує отримання тільки жіночих кущів канабісу.

Висота рослини досягає 80-100 сантиметрів. Запах на всьому протязі життєвого циклу плантації доведеться приховувати або виводити за допомогою вентиляції та вугільного фільтра. Цвітіння триває 7-9 тижнів.

Походження конопель Sensi Skunk

Фемінізований сорт Sensi Skunk виведений на основі легендарного Афгані. Високогірний клімат дозволив рослинам Cannabis адаптуватися до постійної мінливої температури, поривів вітру та стрибків рівня вологості. Невибагливі в усіх відношеннях рослини порадують навіть недосвідченого гровера прекрасним урожаєм щільних бутонів, що володіють неперевершеним психоактивним ефектом в кращих традиціях індічних сортів. Рівень ТГК становить 20%.

Особливості вирощування конопель Sensi Skunk

Короткий період цвітіння дозволяє здійснювати догляд за плантацією, не докладаючи великих зусиль. Сенсі Сканк feminised оптимізований для культивації в домашньому гроурумі, а також в умовах відкритого грунту і дачної теплиці.

Рослини піддаються тренуванням, не стресують при прищипуванні, а також оптимально підходять під техніки SCROG, SOG і LST. З одного квадратного метра в індорі знімають до 800 грам важких і ароматних суцвіть або до 500 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

В якості поживного грунту використовують суміш з компостної землі, крупного перліту і кокосового волокна. Сорт висаджують на вулицю вкоріненою розсадою в лунки, об'ємом від 15 літрів. В умовах гроубокса можна використовувати горщики від 8 літрів.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при вирощуванні в системному блоці або маленькій тумбочці.

Застосовуючи техніку SCROG, не слід чекати стовідсоткового заповнення осередків сітки зеленною масою. Досить 70% заростання і можна переводити на цвітіння.

Смак і ефект конопель Sensi Skunk

Ароматична палітра сухих суцвіть фемінізованого штаму Сенсі Сканк наповнена нотками сандалового дерева, індійських пахощів і стиглих цитрусів. Дим м'який і густий. З першої затяжки викликає потужну хвилю скам'яніння, що плавно переходить в солодку знемогу і релаксацію. Культура рекомендована для вечірнього вживання.

Медичні характеристики конопель Sensi Skunk

Медичний потенціал стрейна дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі смоли для усунення тривожних станів, наслідків стресу, а також в якості заспокійливого і знеболюючого засобу.