Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1664
Фемінізоване насіння конопель Саторі було отримане при роботі з рідкісним лендрейсом непальської сатіви. Брідери намагалися створити штам, який задовольняє потреби любителів індорного грову з максимально можливим рівнем ТГК.
Показать все Свернуть

Satori feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lud Hybrid
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
велика рослина з великим листям і щільними суцвіттями
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
потужний ефект, здатний підкорити навіть самого досвідченого курця
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Satori feminised Ganja Seeds

F1 гібрид Satori feminised вже багато років тримає лідируючі позиції на світовому ринку насіння конопель. Спочатку стрейн був випущений в світ іспанськими селекціонерами Mandala. Брідери Ganja Seeds повторили досвід зарубіжних колег і вдосконалили сорт, посиливши смакоароматичні якості без шкоди основним характеристикам культури. На сьогоднішній день, фемінізований Саторі входить в ТОП самих психоактивних стрейнів планети. Рівень ТГК досягає рекордних 28%.

Сходи відрізняються стрімким розвитком і вже через 4 тижні повністю готові до переходу на цвітіння. Висота рослини рідко перевищує 110-130 сантиметрів і легко контролюється своєчасною підрізкою верхівки або вирощуванням технікою SCROG. У генному «коктейлі» сорту домінує сатіва. Запах сильний, але приємний. Цвітіння, як і належить сатіва-домінуючому гібриду, триває 10-12 тижнів.

Походження конопель Satori

Фемінізоване насіння конопель Саторі було отримано при роботі з рідкісним лендрейсом непальської сатіви. Брідери намагалися створити штам, що задовольняє потреби любителів індорного грову з максимально можливим рівнем ТГК. Одержаний гібрид виправдав їхні сподівання і тепер може продемонструвати свою міць і красу кожному бажаючому садівникові. Досвідчені ботаніки рекомендують бути обережнішим з дозуванням, адже навіть половина затягування "посадить на диван" навіть толерантного цінителя селекційної марихуани.

Особливості вирощування конопель Satori

Як і більшість представників сатівного царства конопель, Satori feminised не боїться спеки і стійко переносить будь-які погодні примхи. Насіння конопель оптимально підходить для культивації в обмеженому гроурумі, умовах відкритого грунту і теплиці.

Забезпечивши плантацію 1000 ватним освітленням Днат, садівник доб'ється чудових показників врожайності і зможе з одного квадратного метра зняти до 900 грам сухих ароматних і вкрай забійних суцвіть. На вулиці урожай збирають в кінці жовтня. З одного куща можна зняти до 700-1200 грам шишок.

Податливість культури дозволяє застосовувати до неї всі відомі техніки культивації: SCROG, SOG і LST. Найбільших результатів можна досягти, вирощуючи рослини в горщиках, об'ємом від 20 літрів. За поживну основу можна взяти суміш зі збагаченого грунту, кокосового волокна і крупного перліту.

Вегетативна стадія триває 4 тижні. Удобрювати "дівчаток" в цей час не рекомендується.

Смак і ефект конопель Satori

Сухі та проліковані бутони Satori feminised випромінюють насичений фруктовий аромат з дещицею прянощів і яскраво виражених стиглих цитрусів. Дим приємний і густий. Моментально викликає потужну трансцендентну хвилю ейфорії, яка дарує можливість "відстрелити" відбуваються закономірні процеси у Всесвіті, відчути прилив будить свідомість сили і прокинутися від несвідомого сну. Термін Саторі використовують в дзен буддизмі, як термін, який визначає пробудження або просвітлення. Strain стимулює творче мислення і допомагає знайти неординарне рішення будь-якої проблеми.

Медичні характеристики конопель Satori

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати сухі проліковані бутони для лікування цілого ряду психічних захворювань, в тому числі шизофренії та епілепсії. Екстракти використовують як знеболюючий і заспокійливий засіб, а також як панацею при депресії і пригніченому стані.