Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS05502
Якби в світі був призначений фестиваль або чемпіонат серед кубенсісов, то Colombian Rust Spore забрав би всі лаври перемоги і кубок чемпіона, навіть не виходячи на арену.
Показать все Свернуть

Colombian Rust Spore

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Colombian Rust Spore
Вирощування:
рекомендується використовувати зернові: жито, пшеницю, овес або обсмажену перлову крупу
Ефект:
ейфорія, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
400 грн.

Описание Colombian Rust Spore

Представляємо Вашій увазі один з найрідкісніших псилоцибінових грибів, про психоактивність якого складаються легенди, а тріпи від його впливу одягаються в довгі розповіді. Якби в світі був призначений фестиваль або чемпіонат серед кубенсісов, то Colombian Rust Spore забрав би всі лаври перемоги і кубок чемпіона, навіть не виходячи на арену. Культура відрізняється хорошою врожайністю і потужним ефектом. Якщо етноботанік «дозрів», тобто готовий пережити подорож, що супроводжується повною втратою контролю над увагою, то даний штам - кращий вибір.

Споровий відбиток Колумбійського іржавого, який представлений на вітрині магазину, повністю стерильний. Вирощування не викличе труднощів, як у початківця мікології, так і у досвідченого шрумера.

Опис зовнішнього вигляду Colombian Rust Spore

Парасольки плодових тіл мають жовте забарвлення і до дозрівання виявляють бліді відтінки по кромці капелюшка. По центру парасольки помітні залишки шматочків вуалі, що збереглися на поверхні у вигляді маленьких білих цяток.

Стовбур грибного тіла відливає жовтим, а ближче до основи колірна гамма плавно переходить до перлинно-білої. Ніжка тверда і м'ясиста. Ребра капелюшків також відливають жовтизною, а до моменту визрівання спорового відбитка знаходять іржаво-коричневі тони. Глинистий колір тіла відрізняє даний стрейн на тлі його родичів. Ймовірно, саме іржавий колір гриба вплинув на назву штаму.

Виростає невеликими кластерами по 2-8 штук. На відміну від високоурожайного Тасманського, Колумбієць не формує "непрохідні грибні зарості". На субстратном блоці формується близько двох десятків великих сімей. При пошкодженні плодове тіло моментально набуває фіолетово-синього коліру, що свідчить про високу концентрацію псилоцибина.

Походження стрейна Colombian Rust Spore

Справжньою батьківщиною цього химерного живого організму є Колумбія і Південна Америка. Культура має високий ступінь стійкості, що дозволяє на її основі виводити нові штами.

Субстрат для міцелію Colombian Rust Spore

Купити споровий відбиток псилоцибінових грибів - перший крок до знайомства з незвіданим світом абстрактних образів і шаманських видінь. Після покупки відбитка, необхідно правильно приготувати спорову зваж і заразити нею відповідний субстрат. Початківцям мікології у якості поживного субстрату рекомендується використовувати зернові: жито, пшеницю, овес або обсмажену перлову крупу. Етноботаникі зі стажем можуть використовувати сіно, сухий кінський гній і солому.

Вихід готового продукту Colombian Rust Spore

Багато грибів і високий психоактивний - справжній «коктейль радості» для досвідченого шрумера. Іржавий демонструє вражаючий показник врожайності в 250-350 грам сирих плодових тіл з літра міцелію. Субстратний блок дасть до п'яти хвиль.

Температура колонізації і плодоношення Colombian Rust Spore

Colombian Rust Spore прекрасний колонізатор. Спори швидко захоплюють поживну основу при постійній температурі + 26-28 градусів за Цельсієм. Невелике відхилення температурних показників не вплине на розвиток міцелярних ниток і грибниці в цілому. Банки з зерном заростають повністю за 7-15 днів.

Етап плодоношення потребують температури + 22-27 градусів за Цельсієм. Рекомендується регулярно провітрювати контейнер.

Ефект від вживання псилоцибінових грибів Colombian Rust Spore

Вживання відвару або плодових тіл даного стрейна приведе мандрівника в змінений стан свідомості швидше, ніж він може очікувати. Вплив характеризується яскравими емоціями і глибинними переживаннями трансцендентного характеру. Подорож може нагадувати повне розчинення власного Я, Його і всього, чим раніше вважав себе адепт. Дані гриби наступають впевнено і непохитно. Всього 15 хвилин і про контроль уваги вже не може бути й мови. Таке явище часто насторожує початківців мандрівників, проте з ним легко впоратися, почавши спостерігати за своїми відчуттями, не реагуючи на спливаючі емоції і переживання.

Зі спокійним і уважним розумом психонавт потрапить в постійно мінливий простір, наповнений тисячами танцюючих візерунків і мандал. Всесвіт розчиниться в "Я", а самість розчиниться у Всесвіті. Бажають розпізнати себе в тріпі зіткнуться з глибинним почуттям цілісності і нерозривності всього сущого, яке можна вдягнути у фразу "Я Є Все і Все є Я". На сороковій хвилині тріпу від психонавта практично нічого не залишиться. Перед внутрішнім поглядом відкриються двері в "кролячу нору", де на нього чекатиме потік мудрості, розчинення і відповідей на більшість життєвих питань, які втім вже втратять свою актуальність.

Знайомитися з грибом починають з порції в 1,5-2 грами. Кращим місцем для церемонії стане відокремлене місце в лісі, поблизу річки чи озера.

У магазині можна купити споровий відбиток галюциногенних грибів післяплатою.