Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2459
Російська Вдова вразить садівників своєю невибагливістю до умов вирощування, піддатливістю всім відомим технікам культивації, а також прекрасним урожаєм шишок, які мають виключно психоактивний вплив.
Показать все Свернуть

Russian Widow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Russian x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Особливості:
рясне виділення смоли під час цвітіння
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
втягне свідомість в круговорот творчих думок, ідей, пізніше розслабить тіло
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Russian Widow feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт Russian Widow - ще один F1 гібрид в лінійці "Білих" від селекціонерів Ganja Seeds. Сходи ледь почнуть зацвітати, як вже стануть покриватися блискучими трихомами. На завершальній стадії життєвого циклу рослини повністю будуть припорошені щедрим килимом бурштинових трихом. Російська Вдова вразить садівників своєю невибагливістю до умов вирощування, піддатливістю всім відомим технікам культивації, а також прекрасним урожаєм шишок, які мають виключне психоактивний вплив.

Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів в індорі і рідко досягає 150 в аутдорі. Запах під час зростання сильний і потребує примусового відведення вентиляцією з вугільним фільтром. Цвітіння триває 9-10 тижнів. У генному пантеоні штаму міститься 60% індіки і 40% сатіви.

Походження конопель Russian Widow

Фемінізоване насіння конопель Russian Widow результат кросу легендарної генетики "Біла Вдова" і White Russian, чий аромат відомий більшості гроверів планети. Одержаний гібрид увібрав в себе кращі характеристики батьків і здатний продемонструвати навіть недосвідченому садівникові свою невибагливість і простоту в культивації. Рівень ТГК досягає 21%, що наділяє культуру правом з однієї затяжки нокаутувати навіть толерантного цінителя селекційної марихуани.

Особливості вирощування конопель Russian Widow

White Russian feminised оптимально підходить для закритого грунту, вулиці або дачної теплиці. Розсаду висаджують в аутдор при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм в заздалегідь підготовлені лунки, об'ємом від 15 літрів. Як субстрат можна використовувати компостну землю, змішану з крупним перлітом і кокосовим волокном.

Рослини показують гарні результати врожайності при техніках SCROG і SOG. Деякі коноплярі роками підтримують материнську рослину на стадії вегетативного росту, тим самим надовго забезпечують себе клонами (живцями). З одного квадратного метра можна зняти до 600 грам сухих шишок або до 350 грам з одного куща в аутдорі.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ват Днат. У домашній оранжереї застосовують горщики від 10 літрів. Якщо використовувати 25-40 літрові ємності, то можна виростити справжнього гіганта.

Смак і ефект конопель Russian Widow

Смакоароматична палітра стрейна наповнена чудовими нотками тропічних фруктів, цитрусових і гіркою м'ятою. Насичений оліями дим втягне свідомість в круговорот творчих думок, ідей і неймовірних відкриттів. Обволікаючий "стоун" настане трохи пізніше, він розслабить тіло і дозволить відпочити від щоденних турбот.

Медичні характеристики конопель Russian Widow

Штам White Russian feminised високо цінується серед пацієнтів, які страждають від нервових розладів і часто впадають в глибоку депресію. Правильно приготовані екстракти допоможуть швидко усунути больові симптоми різного походження, нудоту, відновити сон і налагодити апетит.