Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1661
Переважання індіки натякає, що гровера на харвест чекатиме прекрасний ароматний урожай щільних і важких суцвіть, повністю вкритих витонченими блискучими трихомами.
Показать все Свернуть

Purple Sunset feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Bud, Kush, Purple, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Original Skunk X Purple Kush X Fast Bud
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
незабутнє занурення в води безмовності та спокою
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Purple Sunset feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Purple Sunset - чарівний індіко-домінуючий гібрид від селекціонерів сід-банку Ganja Seeds. Насіння конопель формує стійкі до захворювань і невибагливі сходи, які всього за 4 тижні вегетативної стадії перетворюються в шикарного вигляду розмашисті кущі з величезною центральною колою і вузлуватими бічними гілками. Переважання індіки натякає, що гровера на харвест чекатиме прекрасний ароматний урожай щільних і важких суцвіть, повністю вкритих витонченими блискучими трихомами.

Висота рослин досягає 110 сантиметрів в умовах індора, а у відкритому грунті рослини можуть витягнутися до 160 сантиметрів. Цвітіння триває 7-9 тижнів. Запах приємний, але всюди проникаючий. Нагадує комбінацію цитруса і пряних трав з відтінком тропічних фруктів і квітів. Відмінною особливістю стрейна вважається чудове бузкове забарвлення листя до кінця життєвого циклу і блідо-рожевий відтінок шишок.

Походження конопель Purple Sunset

Щоб отримати елітне фемінізоване насіння конопель Purple Sunset брідери Ganja Seeds задіяли генетику трьох класичних штамів, які завоювали любов більшості гроверів планети: Fast Bud, Purple Kush і Original Skunk. Одержаний гібрид увібрав тільки найкраще від своїх батьків і здатний продемонструвати всю красу безтурботного грову будь-якому охочому садівникові.

Особливості вирощування конопель Purple Sunset

Насіння конопель Purple Sunset feminised - чудовий посадковий матеріал, придатний для умов домашньої оранжереї, відкритого грунту і теплиці. Рослини невибагливі до умов культивації і добре ростуть на різних типах ґрунту.

Оптимальне освітлення для гроубокса - 400-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЕСЛ при вирощуванні в системному блоці. SCROG дозволить зняти урожай до 600 грам з одного квадратного метра, а клонування може збільшити цей показник.

В якості горщиків використовують місткі ємності від 10 літрів, наповнених сумішшю з торфу, кокосового волокна і крупного перліту. Замість торфу можна використовувати магазинний збагачений грунт або компостну землю.

Удобрювати можна на будь-якій стадії росту, але початківцям садівникам рекомендується вносити підживлення тільки після переходу на режим цвітіння.

Смак і ефект конопель Purple Sunset

Проліковані сухі суцвіття виділяють чудовий аромат лісових ягід, тропічних фруктів, стиглого лайма і приправ. Дим м'який і густий. Залишає дивний солодкувато-гашишний післясмак і дарує незабутнє занурення в води безмовності, умиротворення і спокою. Частка сатіви в генному «коктейлі» штаму злегка розбурхає розумову діяльність, додавши до почуття невагомості легкий відтінок трансцендентності і нестримної радості.

Медичні характеристики конопель Purple Sunset

Лікувальний потенціал сорту дозволяє застосовувати сухі подрібнені суцвіття і екстракти на їх основі для усунення дратівливості, виведення з депресії і зняття наслідків стресу. Стрейн часто приймають як знеболюючий засіб для усунення больових симптомів різного походження. Знімає втому, нормалізує сон і стимулює апетит. Підходить для вечірнього вживання.