Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1660
Відмітною якістю стрейна вважається естетично прекрасний зовнішній вигляд до моменту збору врожаю.
Показать все Свернуть

Purple Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush, Purple
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hindu Kush x Purple Afghani
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
надзвичайно красива рослина пурпурного кольору
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який, наркотичний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Purple Kush feminised Ganja Seeds

Purple Kush feminised - індіка-домінуючий гібрид різнобарвної лінійки від селекціонерів Ganja Seeds. Сходи вразять швидким розвитком і всього через 4-5 тижнів перетворяться в міцні і пухнасті рослини з великою кількістю зав'язей суцвіть. Відмітною якістю стрейна вважається естетично прекрасний зовнішній вигляд до моменту збору врожаю. Справа в тому, що колір листя з темно-зеленого набуває насичено пурпурного забарвлення. Шишки формуються великими, важкими і можуть потребувати підв'язки або підпори за три тижні до харвесту.

Висота рослин досягає 80 сантиметрів у індорі і 150 в аутдорі. Запах під час росту нагадує приправи і запашні трави. Цвітіння триває 10 тижнів. 40% сатіви в "крові" штаму все-таки залишили свій слід, злегка затягнувши період дозрівання бутонів.

Походження конопель Purple Kush

Фемінізоване насіння конопель Purple Kush отримане селекціонерами Ganja Seeds в результаті з'єднання генетики оригінального Пурпурного Афгані і ароматного Хінду Куш. Рівень ТГК в отриманому гібриді досягає 18%, що дуже непогано для індічного сорту канабісу.

Особливості вирощування конопель Purple Kush

Purple Kush feminised ідеально підходить до будь-якого методу вирощування. Насіння коноплі стане прекрасним посадковим матеріалом для аутдора, індора, а також для дачної теплиці. Компактні кущі легко ховаються в умовах відкритого грунту, а привабливий зовнішній вигляд робить їх бажаними для любителів неординарно поліпшити дизайн тераси або садової ділянки.

Рослини піддаються LST, SCROG і легко живцюються. Клонуючи материнське рослина, гровер отримує можливість вирощувати сподобався йому фенотип протягом тривалого часу. Все що потрібно для цього - підтримувати материнське рослина на вегетативної стадії постійно.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. З одного квадратного метра знімають до 550 грам сухих ароматних шишок або до 350 грам з одного куща в аутдорі.

Розсаду висаджують у великі горщики, об'ємом від 10 літрів. При бажанні виростити гіганта, можна задіяти ємності від 20 літрів. Як субстрат використовують суміш з торфу, збагаченої землі, кокосового волокна і крупного перліту.

Смак і ефект конопель Purple Kush

Смакоароматична композиція Purple Kush feminised зачарує нюх і закрутить голову кожному досвідченому цінителю селекційної марихуани. У ароматичному букеті сухих суцвіть поєднуються відтінки соснового лісу, пряностей, вологої землі і легкої ментолової свіжості. Дим густий і м'який. Через мить після затяжки растамана очікує солодке занурення в заспокоєння і релакс.

Медичні характеристики конопель Purple Kush

Цілющий потенціал дозволяє використовувати екстракти, приготовлені на основі сухих бутонів для лікування хронічної втоми, підвищення життєвого тонусу, відновлення сну і зняття пригніченого стану розуму.