Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1658
У генної "головоломці" стрейна домінує південноафриканська сатіва. Це означає, що листя будуть вузькими, шишки тонкими, а ефект надихаючим.
Показать все Свернуть

Power Plant feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Africa
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
South African
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ванільний
Медичний сорт:
так
Особливості:
допомагає побороти біль, м'язові спазми, стрес, тривогу, депресію, страх, безсоння і нудоту
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
накриває дуже плавно і дарує приємну наснагу, радісне сприйняття світу і відкриває двері в світ креативних ідей і неймовірних відкриттів
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Power Plant feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Power Plant feminised - прекрасний посадковий матеріал, який при оптимальних умовах вирощування обдарує уважного конопляра щедрим урожаєм подовжених і дуже ароматних суцвіть з потужним психоактивним потенціалом. У генній "головоломці" стрейна домінує південноафриканська сатіва. Це означає, що листя будуть вузькими, шишки тонкими, а ефект надихаючим. Сходи стійко переносять спеку і не бояться різких перепадів температури, не стресують з будь-якого приводу і поглинають будь-яке запропоноване добриво.

Висота рослин досягає 120 сантиметрів в індорі і до 200 сантиметрів в аутдорі. Стрімке зростання легко контролювати технікою SCROG або своєчасною підрізкою верхівки. Цвітіння триває 10-12 тижнів, як і потрібно гібриду з домінуючою сатівою. Стадія передцвітіння може затягнутися до 10 днів. Запах деревний з відтінками гашишного інтонації. Легко маскується.

Походження конопель Power Plant

В "крові" сорту Power Plant feminised криються сатівні гени, родом зі спекотної Африки. Гібрид наділений високим імунітетом, не боїться цвілі, гнили, а висока концентрація ароматних терпенів в смолі відлякує шкідливих комах. Рівень ТГК досягає 15%.

Особливості вирощування конопель Power Plant

Фемінізований Power Plant оптимізований для культивації не тільки в закритих просторах, але і в умовах відкритого грунту і дачної теплиці. Рослини піддаються всім відомим технікам культивації, добре клонуються і не вередують при переливах.

З одного квадратного метра знімають до 650 грам сухих блискучих бутонів або до 800 грам з одного куща в аутдорі. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Досвідчені садівники при вирощуванні стрейна використовують горщики від 10 літрів. У великих ємностях штам здатний повністю розкрити свій потенціал і порадує гровера якісним урожаєм з високими психоактивними властивостями.

В якості поживної основи можна використовувати суміш крупного перліту, кокосового волокна, торфу або збагаченої грунту. У відкритий грунт сорт висаджують вкоріненою розсадою в заздалегідь підготовлені лунки, об'ємом від 15 літрів. Важливо, щоб нічна температура повітря при десантуванні сходів в грунт досягала 10 градусів за Цельсієм.

Смак і ефект конопель Power Plant

У пролікованих суцвіттях Power Plant feminised гармонійно поєднуються аромати ванілі, мускусу і фруктів. Дим м'який і залишає приємний солодкуватий післясмак. Ніжний ефект накриває дуже плавно і дарує приємну наснагу, радісне сприйняття світу і відкриває двері в світ креативних ідей і неймовірних відкриттів. Штам рекомендований для денного і вечірнього вживання. Підходить творчим людям при вигорянні або просто для дружніх вечірок.

Медичні характеристики конопель Power Plant

Цілющий потенціал культури дозволяє використовувати екстракти для усунення дратівливості, підняття настрою і життєвого тонусу. Знімає втому, стимулює апетит і усуває напади нудоти.