Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03970
Стрейн якісно захищений від хвороб і виникнення цвілі, невибагливий в догляді і взагалі може сміливо бути для коноплярів дебютним сортом у власній історії гровінга.
Показать все Свернуть

Power Plant feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
миттєвий, що дарує життєрадісність і охоплює все тіло церебральною дією
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
832 грн.

Описание Power Plant feminised Dutch Passion Seeds

У 2017-му році ця сортова конопля відзначила своє двадцятиріччя. У 1997-му селекціонери банку насіння Dutch Passion вивели на ринок комерційної марихуани принципово новий стрейн, що представляє кращу південноафриканську генетику сатівних штамів, що відрізняються дивовижною стабільністю і незмінно високою врожайністю.

Загальні характеристики конопель Power Plant

При максимальній висоті кущів в районі півтора метра, для повного циклу цвітіння рослинам потрібно від восьми до десяти тижнів. Шишки конопель виростають дійсно величезними, досягаючи у висоту понад тридцять сантиметрів. При таких характеристиках цілком можна розраховувати на відмінну врожайність, і вона такою найчастіше і виявляється. Півкіло канабісу, а то і 600-700 грамів з кожного квадратного метра території збирати одне задоволення. Додатковий приємний бонус - до 20% змісту тетрагідроканнабінолу у готової марихуани.

Вирощування конопель Power Plant

Сорт відмінно пройшов адаптацію під будь-яких умовах гровінга, тому навіть вирощування конопель в будинку буде ефективним. У аутдорі кращих результатів можна досягти, якщо клімат вашого регіону максимально близький до середземноморського. Стрейн якісно захищений від хвороб і виникнення цвілі, невибагливий у догляді і взагалі може сміливо бути для коноплярів дебютним сортом у власній історії гровінга. Відмінна риса - велика кількість крихітних листків по всій поверхні суцвіть.

Медичне застосування конопель Power Plant

Сатівне домінування обмежує лікувально-профілактичні можливості цього канабісу. Що аж ніяк не заважає застосовувати його для поліпшення загального настрою, позбавляти від перевтоми і депресивних станів.

Запах, аромат і ефект конопель Power Plant

Аромат ганджі рівний і легкий, з незначними відтінками землистості. У смаку реалізований букет з землистих солодощів та пряних ноток. Ефект миттєвий, що дарує життєрадісність і охоплює все тіло церебральною дією.