Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1657
Сходи мають підвищену життєздатність, стрімко ростуть і всього за 4 тижні вегетативної стадії перетворяться в пухнасті компактні рослини, які нарощують величезну кількість ароматних бутонів.
Показать все Свернуть

Power Africa feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x Haze x Durban Poison
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
закликає потужну хвилю ейфорійного підйому, що супроводжується потоком геніальних думок і нових ідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Power Africa feminised Ganja Seeds

Насіння конопель відмінного гібрида Power Africa feminised підходить початківцям-садівникам в якості посівного матеріалу при першому грові. Сходи мають підвищену життєздатність, стрімко ростуть і всього за 4 тижні вегетативної стадії перетворяться в пухнасті компактні рослини, які нарощують величезну кількість ароматних бутонів. Кущі не бояться цвілі, не стресують при перегодовуванні, переливах і стрибках температур. Домінуюча сатіва дозволяє рослинам формувати довгасті і важкі суцвіття, прикрашені мільйонами блискучих трихом.

Висота рослин не перевищує 120 сантиметрів в домашньому гроубоксі і досягає 180 сантиметрів на вулиці. Запах помірний і наповнений фруктовими нотками з відтінками лимона. Цвітіння триває 9-11 тижнів.

Походження конопель Power Africa

Фемінізоване насіння конопель Power Africa містить у своїй "крові" сліди легендарних сортів канабісу: Durban Poison, Haze і Skunk. Гібрид увібрав в себе всю міць і трансцендентний ефект могутнього Сканку, родом з 70-х, а також невибагливість і стійкий аромат Хейз і Дурбан Поісон. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Power Africa

Фемінізований штам ідеально оптимізований для індорного вирощування, однак може розкрити свій потенціал і в умовах дачної теплиці або відкритого грунту.

Рослини легко переносять підрізування і піддаються всім відомим технікам і способам культивації. SCROG подарує гроверу урожай в 550 грам смолистих суцвіть з одного квадратного метра, а клонування материнської рослини і застосування техніки SOG може подвоїти врожайність.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат або ЕСЛ від 150 Ватт при вирощуванні в системному блоці або крихітній шафці. Оптимальні горщики для культивації - 8-12 літрів. Ідеальним живильним субстратом буде суміш з кокосового волокна, крупного перліту і збагаченого грунту або торфу.

Смак і ефект конопель Power Africa

Ароматична композиція пролікованих суцвіть Power Africa feminised наповнена чарівними нотками фруктів, солодощів і цитрусових. Дим приємний, м'який і густий. Залишає чудовий сканковий післясмак і закликає потужну хвилю ейфорійного підйому, що супроводжується потоком геніальних думок і нових ідей, осяянням і відкриттями нових підходів до вирішення поставлених завдань. Підходить для вечірнього і денного вживання в колі друзів або в гордій самоті. Зберігає розум чистим, а думки світлими.

Медичні характеристики конопель Power Africa

Медичний потенціал марихуани дозволяє використовувати її для підняття життєвого тонусу, виведення зі стану депресії і пригніченості, а також в якості стимулюючого апетит засобу. Відмінно знімає втому і піднімає настрій.