Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0936
Добре колонізує пшеницю і овес, а також рисові коржі і пастеризований гній з соломою
Показать все Свернуть

Pink Buffalo

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Pink Buffalo
Вирощування:
володіють неймовірною стійкістю до заражень, і відрізняються швидким життєвим циклом
Ефект:
висока психоактивність, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.
300 грн.

Описание Pink Buffalo

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Pink Buffalo - класичний самоцвіт нашої колекції. Штам дуже поширений серед початківців мікологів. Гриби володіють неймовірною стійкістю до заражень, і відрізняються швидким життєвим циклом. Стрейн простий в культивації та дуже високоурожайний.

Субстратний блок плодоносить 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші 3 хвилі.

Довідка! Незважаючи на невибагливість вирощування, гровер повинен дотримуватися максимальної стерильності робочого місця і обладнання.

Pink Buffalo має високу психоактивність, тому не слід перевищувати рекомендовану дозу, щоб уникнути втрати контролю і самоідентифікації.

Опис зовнішнього вигляду Pink Buffalo

Грибні тіла ростуть купчасто. Гриби формуються середніх розмірів 5-14 сантиметрів. Іноді виростають гіганти до 20-25 см. Капелюшки світло-коричневі і прикрашені білими цяточками. Світло-жовта ніжка міцна і м'ясиста.

Вуаль зберігається до самого харвесту. Щоб отримати споровий відбиток, доведеться вручну його видалити.

При зборі врожаю можна виявити швидке фарбування місця зрізу ніжки в синьо-фіолетовий колір. Це свідчить про велику концентрацію псилоцибина.

Зябра в момент дозрівання світло жовті, а в міру формування грибного тіла набувають темне забарвлення. Спори пурпурно-коричневі.

Походження Стрейна Pink Buffalo

Pink Buffalo - Тайський стрейн галюциногенних грибів. Він прибув з острова Koh Samui. Відомий міколог Джон Аллен дбайливо доставив штам в Європу і одомашнив його.

Ходить сказання, штам був знайдений в регіонах, де росте священне рослина - гвоздика Буффало. Такий факт не міг не відбитися в назві стрейна.

Субстрат для міцелію Pink Buffalo

Щоб отримати міцелій гровери висівають спорову суспензія на різні типи субстрату. Штам добре колонізує пшеницю і овес, а також рисові коржі і пастеризований гній з соломою.

Для швидкої колонізації рекомендується використовувати обсмажену перлову крупу або канарки.

Довідка! Зерно для інокуляції спорової суспензією необхідно для початку знезаразити.

Вихід готового продукту Pink Buffalo

Буфалло - урожайний штам псилоцибінових грибів. Вони ростуть дуже щільно і порадують початківця етноботаніка 250-300 г. з літра міцелію з першої хвилі. Наступні хвилі будуть менше, але також заслуговують витраченого часу.

Температура колонізації і плодоношення Pink Buffalo

Стрейн колонізує зерновий субстрат дуже швидко. Якщо мікологи забезпечать стрейну температуру заростання + 26-30 С °, то банки «побіліють» в рекордні терміни. Рекомендована t ° в період плодоношення становить + 22-25 ° за Цельсієм. Невелике збільшення на 1-3 ° не зашкодить грибниці і прискорить процес формування грибних тел.

Ефект Pink Buffalo

Висока психоактивність дозволить відкривачеві Галактик і інших світів заглянути за завісу і спостерігати барвисті картини з мінливим візерунком мандал під чудову музику Всесвіту.

Через 15-20 хвилин після вживання відвару звичайні кольору почнуть набувати яскраво виражені відтінки. Гриб плавно і неспішно занурить «психонавта» в м'який ейфоричний стан і розкриє секрети Буття.

Перед "церемонією" рекомендується утриматися від прийому їжі. Ранкового сніданку буде досить. Багато мандрівники навмисно дотримуються посту, перш ніж відправитися в подорож.

Рекомендована доза становить від 2,2 до 3 г. сухого продукту для початківця і 3-5 грам для досвідченого мандрівника. Якщо планується групова "мандрівка", то можна приготувати чай з 5-6 г. на 2-3 людини.